Straipsniai

3 priežastys, kodėl turėtumėte dovanoti dovanas be ypatingos progos

Kalėdinės dovanos, naujametinės dovanos, velykinės dovanos, gimtadienio dovanos… Turbūt jau pakankamai girdėjote apie šias temas, ir pats rinkote dovanas šiomis progomis. Tačiau šįkart mes ne apie šventines dovanas, o tas, kurios dovanojamos be progos. Ar kada susimąstėte, kodėl yra svarbu ir verta apdovanoti mylimą žmogų kokia nors dovana kartas nuo karto? Argumentų yra tikrai apstu, bet mes išrinkome, mūsų manymu, tris pačius svariausius ir pateikėme juos apačioje.

Jeigu ieškote, kokios nors pramogos ar paslaugos pasiūlymo, mes galime pasiūlyti jums apsilankyti Dovanų sala puslapyje, kur karaliauja dovanos mamai, tėčiui, šeimai, antrai pusei bei draugams. Poilsio ištroškę atras atgaivą sanatorijos kelialapyje ar tiesiog poilsinėje viešnagėje kaimo turizmo sodyboje. Ekstremalių pojūčių gerbėjai patirs didelę adrenalino dozę šokdami su parašiutu, ar greitai lėkdami motociklu. Menininkai galės pasinerti į šokio, keramikos ar kvepalų kūrimą, o smaližiai sudalyvauti degustacinėje vakarienėje…

Dovanok plačią šyspeną veide

Dovanos nebūtinai turi būti brangios, jos turi būti iš širdies! Galima ir nedidelė smulkmenėlė kaip kuponas apsilankymui mėgstamoje kavinėje, kad praskaidrintumėte kitam dieną. Naujametinės bei kalėdinės dovanos iš tiesų džiugina širdį, bet ką kitam reiškia tos, kurios yra dovanojamos be jokios progos?

  • Stebinti kitus = rodyti dėmesį. Dėmesio rodymas konkrečiam asmeniui padeda parodyti to žmogaus svarbą jūsų gyvenime. Palepinti rūpintį žmogų niekada ne vėlu, tai galima padaryti ir eilinę dieną be jokios progos. Kreipdami dėmesį į kito žmogaus pomėgius, ir pagal juos išrinkdami dovaną, jūs parodote, kad tas žmogus jums tikrai rūpi.
  • Per dovanas perteikiami šilti jausmai. Kartu su kelialapiu į sanatoriją ar elektroniniu kuponu gurmaniškai vakarienei, jūs dovanojate kitam žmogui savo šiltus jausmus. Jei dovana parinkta iš širdies itin svarbiam asmeniui, galite neabejoti, kad jis tikrai pajaus meilę sklindančią nuo jūsų, o originaliai parinkta dovana bus to įrodymas.
  • Paįvairink kasdienę rutiną! Kartais visus mus prislegia ta pati rutina kuomet viskas sukasi tik aplink darbą ir namus. Jei matote, kad vienas iš namiškių, o gal jūsų antroji pusė tapo prispaustas kasdienybės, galite jam padėti paįvairinti savo gyvenimą su smagia bei šilta dovana!

Dovanų sala pasiūlymai jūsų vienintelei dovanai

Jeigu susimąstėte, kodėl verta rinktis dovanų salą, nesvarbu, ar ieškote kalėdinės dovanos, ar kažko originalaus be progos, mes jums pateiksime kelis svarius argumentus! Visų pirma, mes vertiname kiekvieną klientą ir jo poreikius, todėl mūsų dovanų pasirinkimas toks platus. Mes norime, kad kiekvienas, užėjęs į Dovanų sala puslapį, rastų ko ieškantis. Čia dovanų galite ieškoti pagal žmogaus tipą, norimą vietą ar konkrečią veiklą. Viskas vyksta itin patogiai bei greitai! Taipogi, jūsų įsigyti kuponai atkeliauja vos per minutę tiesiai į elektroninį paštą, juos galima išnaudoti per 12 mėnesių, o tam turėsite apsčiai laiko! Negana to, dovaną galima ir grąžinti, ir pakeisti kitu, norimu pasiūlymu. Mums svarbiausi esate jūs!