• Vaistai ausų, nosies, burnos ertmės ir gerklės ligoms gydyti

  Vaistai nuo infekcijos

  Šiame skyriuje aprašyti tik vietiškai vartojami vaistai.Vietiškai vartojami vaistai nuo burnos ertmės ir gerklės infekcijos naikina gleivinės paviršiuje esančius infekcijos sukėlėjus. Kai kurių vaistų sudėtyje yra skausmą malšinančių komponentų (lidokaino, benzokaino), todėl jie tinka tada, kai skauda gerklę. Bioparox (Fuzafunginas) Calgel (Cetilpiridinas su lidokainu) Chlorchinaldin (Chlorkvinaldolis) Coldrex Laryplus (Heksilrezorcinolis su benzalkonio chloridu) Corcodyl (Chlorheksidinas) Daktarin (Mikonazolis) Decatylen® (Dekvalinas su dibukainu) Efisol (Dekvalinas su vitaminu C) Faringosept (Ambazonas) Hexadreps (Biklotimolis) Hexalyse (Biklotimolis su lizocimu ir enoksolonu) Hexaspray (Biklotimolis) Hexoral® (Heksetidinas) Hexoraletten® (Chlorheksidinas su benzokainu) Jox (Polividono jodas su alantoinu) Kamistad®-Gel (Lidokainas su timoliu) Liugolio tirpalas su gliceroliu (Jodas su gliceroliu) Neo-angin® N (Amilmetakrezolis su dichlorbenzilo alkoholiu) Sebidin (Chlorheksidinas su vitaminu C)…

 • Vaistai ausų, nosies, burnos ertmės ir gerklės ligoms gydyti

  Gleivinės paburkimą mažinantys vaistai

  Šiame skyriuje aprašyti tik vietiškai vartojami vaistai.Gleivinės paburkimą mažinantys vaistai siaurina jos kraujagysles, todėl lengvina kvėpavimą pro nosį. Coldan (Nafazolinas) Coldargan (Efedrino deriniai) Coldistan (Fenilefrinas su difenhidraminu) Coldistan (Nafazolinas su difenhidraminu) Dr. Theiss Nose Spray (Ksilometazolinas) Galazolin (Ksilometazolinas) Imidin N (Ksilometazolinas) Lekonil (Oksimetazolinas) Lekonil P (Oksimetazolinas) Naphthyzinum (Nafazolinas) Nasen Spray E ratiopharm® (Ksilometazolinas) Nasen Spray K ratiopharm® (Ksilometazolinas) Nasivin (Oksimetazolinas) Olynth® (Ksilometazolinas) Otrivin aprasymas (Ksilometazolinas) Otrivin® (Ksilometazolinas) Otrivin® menthol (Ksilometazolinas) Resoxym (Oksimetazolinas) Rhinex S (Nafazolinas su benzalkonio chloridu) Sanorin (Nafazolinas) Sanorin-Analergin (Nafazolinas su antazolinu) Sinex (Oksimetazolinas) Sudafed (Oksimetazolinas) Tyzine® (Tetrizolinas) Vibrocil® (Fenilefrinas su dimetindenu) Xymelin® (Ksilometazolinas)

 • Vaistai ausų, nosies, burnos ertmės ir gerklės ligoms gydyti

  Kiti vaistai burnos ertmės ir gerklės ligoms gydyti

  Šiame skyriuje aprašyti tik vietiškai vartojami vaistai.Acetilaminonitropropoksibenzenas malšina skausmą, cholino salicilatas mažina skausmą ir uždegimą, karbenoksolonas skatina išsiskirti burnos gleivinę apsaugančias gleives. Carbosan (Karbenoksolonas) Falimint® (Acetilaminonitropropoksibenzenas) Mundisal Gel (Cholino salicilatas) Parodontal (Kiti registruoti vaistai burnos ertmės ir gerklės ligoms gydyti) Polyminerol (Kiti registruoti vaistai burnos ertmės ir gerklės ligoms gydyti) Solcoseryl (Kiti registruoti vaistai burnos ertmės ir gerklės ligoms gydyti) Tantum Verde (Benzidaminas)

 • Vaistai ausų, nosies, burnos ertmės ir gerklės ligoms gydyti

  Vaistai ausų ligoms gydyti

  Šiame skyriuje aprašyti tik vietiškai vartojami vaistai.Chloramfenikolis naikina odos paviršiuje esančius infekcijos sukėlėjus. Jo vartojama išorinės klausomosios landos infekcijai gydyti. Spiritinio boro rūgšties tirpalo vartojama išorinės klausomosios landos uždegimo profilaktikai, jei joje lieka vandens (pvz., plaukikams). Cholino salicilatas ir fenazonas mažina skausmą ir uždegimą. Hydrogenium peroxydatum (Vandenilio peroksidas) Otinum (Cholino salicilatas) Otipax (Fenazonas su lidokainu) Otomize (Vaistai nuo infekcijos su hormoniniais vaistais nuo uždegimo ir alergijos:) Otosporin (Vaistai nuo infekcijos su hormoniniais vaistais nuo uždegimo ir alergijos:) Sofradex (Vaistai nuo infekcijos su hormoniniais vaistais nuo uždegimo ir alergijos:) Tropex (Fenazonas)

 • Vaistai ausų, nosies, burnos ertmės ir gerklės ligoms gydyti

  Vaistai nuo uždegimo ir alergijos

  Šiame skyriuje aprašyti tik vietiškai vartojami vaistai. Allergodil® (Azelastinas) Beclomet® Nasal Aqua (Beklometazonas) Beconase (Beklometazonas) Betnesol (Betametazonas) Cromogen (Kromoglicino rūgštis) Cromohexal® (Kromoglicino rūgštis) Cromosol (Kromoglicino rūgštis) Flixonase (Flutikazonas) Livostin (Levokabastinas) Nasobec (Beklometazonas) Nasonex® (Mometazonas) Rhinocort® Aqua (Budezonidas) Tafen Nasal (Budezonidas) Tilarin® (Nedokromilis)