Straipsniai

7 patarimai, kaip sutaupyti apsiperkant vaistinėse

Nepaisant to, ar jūs vartojate tik multivitaminų kompleksą, ar norėtumėte papildyti savo mitybą įvairiais vitaminais ir mineralais, tokiu būdu sustiprindami savo sveikatą ir pagerindami savijautą, kai kurių produktų kainos gali gerokai paploninti jūsų piniginę. Taigi, kaip galime neaukojant įsigyjamų produktų kokybės sutaupyti apsipirkdami vaistinėse?

Apsipirkite internetu

Prieš pripildydami savo prekių krepšelį vitaminų pakuotėmis artimiausioje vaistinėje, pabandykite palyginti jums aktualių produktų kainas internetinėse vaistinėse. Labai tikėtina, kad nemenką dalį produktų rasite žemesnėmis kainomis. Tačiau taip pat turėtumėte palyginti ir skirtingų internetinių vaistinių taikomą kainodarą, tokiu būdu atrasdami pačias geriausias kainas.

Pirkite didesnį kiekį

Labai dažnai pirkėjai, kurie renkasi įvairius maisto papildus, nėra linkę žvelgti toliau į ateitį. Tačiau toks požiūris nulemia didesnes išlaidas. Nors jums gali atrodyti neverta šiandien vitaminams išleisti 30 eurų perkant dvi pakuotes iš karto, kurių pakaks trims mėnesiniams, ir galite norėti įsigyti vieną pakuotę už 20 eurų, turite nepamiršti, kad neilgai trukus vitaminai išseks ir jums vis tiek teks sugrįžti į vaistinę, norint nenutraukti vitaminų vartojimo. Todėl kitą kartą prieš keliaudami apsipirkti gerai pagalvokite, kiek laiko jūs planuojate vartoti tam tikrus vitaminus, maisto papildus ar vaistus, ir apskaičiuokite, kokio pasirinkto kiekio atveju jūs sumokėsite mažiau.

Naudokitės vaistinių akcijų leidiniais

Vaistinių akcijų leidiniai – nepaisant to, ar tai būtų NORFOS vaistinės akcijos, ar bet kurios kitos vaistinės taikomų nuolaidų leidiniai – gali būti labai naudingomis informacinėmis priemonėmis, leidžiančiomis laiku sužinoti apie patraukliausius kainų pasiūlymus. Kiekviena vaistinė reguliariai taiko akcijas, apie kurias galima sužinoti vaistinių leidiniuose. Todėl verta kartas nuo karto peržiūrėti akcijų leidinius, tokiu būdu ne tik sužinant, kokios nuolaidos yra taikomos, tačiau taip pat susipažįstant ir su nauja rinkoje pasirodžiusia produkcija.

Pasitelkite nuolaidų kuponus

Kartais apsiperkant vaistinėse ar prekybos centruose pirkėjams yra duodami ir nuolaidų kuponai, kurie būna skirti tam tikrų vaistinėse parduodamų prekės ženklų produkcijai įsigyti. Dažnai tokie kuponai suteikia 20-40 % nuolaidą. Todėl kitą kartą gavę nuolaidų kuponą nenumeskite jo į šalį – niekuomet negalite žinoti, kokio produkto netolimoje ateityje jums gali prireikti.

Naudokite nuolaidų kortelę

Jei apsiperkate vaistinėse, visuomet su savimi turėkite ir konkretaus vaistinių tinklo (arba prekybos centro) išduotą nuolaidų kortelę. Dažnai vaistinėse, kurios yra įsikūrusios tam tikruose prekybos centruose, galima pasinaudoti to prekybos centro išduota nuolaidų kortele. Todėl visuomet pasiteiraukite vaistininko, kokia nuolaidų kortelė galėtų tikti. Jei tinkančios kortelės neturėsite, būtinai paprašykite, jog ją jums išduotų.

Sveikai gyvenkite

Nors tai iš pirmo žvilgsnio gali skambėti kaip pakankamai neįprastas patarimas, kuris galbūt jums atrodo visiškai nesusijęs su galimybe sutaupyti apsiperkant vaistinėse, vis dėlto geriau pagalvojus sveikas gyvenimo būdas gali pagelbėti apsaugant jūsų piniginės turinį.

Jei būtų kalbama apie vitaminus ir mineralus, geriausia juos gauti su kasdien vartojamu maistu. Tai reiškia, kad jei jūs skirsite daugiau dėmesio savo kasdienei mitybai ir ją tinkamai subalansuosite bei paversite sveikesne, jūsų organizmas gaus pakankamą kiekį jam būtinų vitaminų ir mineralų, todėl jums gali nebereikėti vartoti tiek daug maisto papildų.

Lygiai tą patį galima pasakyti ir apie vaistus, kuriuos vartojate. Jei jūsų gyvenimo būdas taps sveikesnis, tai teigiamai paveiks ir jūsų sveikatą, ją pagerinant ir sustiprinant. Todėl jei gyvensite sveikai ir pilnavertiškai, vaistinėje apsilankyti jums reikės kur kas rečiau.