Celiulitas – kiekvienos moters priešas, tačiau visgi – dažnas kompanionas. Tai daugeliui kelia diskomfortą vasaros metu, kuomet norisi dėvėti šortus, maudymosi kostiumėlį, trumpas sukneles. Tad ar yra veiksmingas būdas kovoti su apelsino žievele?
Kodėl atsiranda celiulitas?
Be abejonės, veiksmingiausias būdas kovoti su šia problema – sportas ir sveika gyvensena. Tačiau ne kiekviena pasiryžta tokiems gyvenimo pokyčiams. Todėl į pagalbą gali ateiti anticeliulitinis masažas.
Žinoma, keli masažai tikrai nepadės atsisveikinti su juo visiems laikams, tačiau masažą atliksite reguliariai arba kombinuosite su sportu, efektas – garantuotas.
Celiulitas organizme susidaro, kuomet kūne daugėja nepašalintų medžiagų ir pradeda silpnėti po oda esantys audiniai. Dėl to kalta – lėta medžiagų apykaita. Na, o dėl visos šios visumos pradeda deformuotis mūsų oda, kuri tampa panaši į minėtą apelsino žievelę.
Veiksmingos anticeliulitinės procedūros
Įvairūs SPA Klaipėda siūlo šio tipo masažus, todėl bene kiekviename masažų salone rasite, kas jums jį galėtų atlikti. Anticeliulitiniai masažai taip pat būna įvairūs: atliekami rankomis arba specialiais aparatais. Anot specialistų, veiksmingiausi – ultragarso bangomis veikiantys masažai. Šios bangos suvirpina poodinį sluoksnį, išjudina riebalų ląstelių sieneles, padidina pralaidumą. Žinoma, vienos tokios procedūros nepakanka, todėl reikėtų mažiausiai keturių, priklausomai nuo problemos rimtumo. Ypač pažeistai odai reikėtų apie 10 procedūrų.
Kad stiprėtų anticeliulitinių procedūrų efektas, po jų reikia nueiti bent 5 km, gerti itin daug skysčių ir sureguliuoti mitybą, kad joje būtų kuo sveikesnio maisto. Tai yra būtinos sąlygos, antraip nieko nebus! Jei moteris gyvenime nieko nekeičia ir tik ateina į procedūras, praktiškai reikia atsisveikinti su norimu rezultatu, nes poveikis bus trumpalaikis.
Leidžiami vitaminai riebalų skaidymui
Kovai su apelsino žievele pasitelkiama ir tokia procedūra kaip mezoterapija, kuomet įleidžiami vitaminai bei kiti mikroelementai, kurie skatina greitesnį riebalų skaidymą bei pasišalinimą iš organizmo. Tačiau čia ir vėl galioja taisyklė – kol leidi, tol veikia. Jei asmuo nesitvarko savo gyvenimo būdo, poveikio – nebus.