Sveikata, grožis

Apie dantų tiesinimą – tiesiai iš specialisto lupų

Kreivi dantys tai tikrai ne tik estetinė problema. Žinoma, kad daugeliui žmonių pirmiausia rūpi estetika, kadangi gražūs dantys gali suteikti kur kas daugiau pasitikėjimo savimi. Tačiau kreivi dantys taip pat prisideda ir prie blogo maisto sukramtymo, tad dėl to gali kilti labai įvairios sveikatos problemos, pirmiausia, virškinimo.

Šiuo metu kreivų dantų sutvarkymui yra labai daug galimybių. svarbiausia kuo daugiau dėmesio skirti inovatyvumui ir tartis su specialistais, kurie padės suprasti kas ir kaip.

Apie dantų tiesinimo galimybes ir būtinybę pasakoja odontologas Radvilas.

Kainos yra įvairios

Pirmiausia nereikia tikėti mitais, kad dantų procedūros yra brangios. Kainos yra labai įvairios ir šiuo metu internete jas galima pamatyti nesugaišus daug laiko. Taip pat kai kurios klinikos suteikia galimybę nemokamai atlikti pirminę apžiūrą, įvertinti problemą bei nurodo įkainius. O jums tereikia spręsti – ar norite pasinaudoti jų paslaugomis, ar ne.

„Dantų tiesinimas kapomis šiuo metu yra įvardijamas kaip pats inovatyviausias problemos tvarkymo būdas. Taip ir yra. Tačiau tai toli gražu nereiškia, kad problema yra brangi. Nebūtinai. Galiausiai, reikia suprasti, kad tokia odontologijos paslauga pirmiausia yra reikalinga dėl sveikatos. Jeigu žmogus savimi rūpinasi – jis turi daryti viską, kad jo kūnu būtų tinkamai pasirūpinama“,- pasakoja Radvilas.

Dantų tiesinimo galimybės

Nors minėtas kapų būdas bene pats geriausias pasirinkimas, tačiau reikėtų susipažinti ir su kitais. Apskritai dažniausiai odontologai pateikia gana tikslias rekomendacijas – kaip reikia tiesinti dantis. Kai kurie tikrai siūlo kapas, kadangi jos džiugina ne tik efektyvumu, tačiau ir nereiklumu. Klasikinis metodas yra breketai. Juk tipų irgi yra labai daug, tad su kiekvienu reikia susipažinti detaliau. Galiausiai – plokštelė. Ji geriausiai tinka vaikams, kurių dantukai dar tik auga ir yra labai paslankūs.

Kodėl dantys yra kreivi?

Dantų kreivumą gali lemti fiziologiniai aspektai arba traumos. Abiem atvejais reikėtų kuo greičiau imtis problemos naikinimo būdo, kadangi kuo ilgiau yra laukiama, deja, tuo dažniau vėliau problemos sprendimai yra brangesni. Nepermokėkite ir šypsokitės sveikai ir gražiai iš karto, kai matote, kad reikia specialisto pagalbos. Ypač, kai kalbama apie vaikus. Suteikite jiems ramią ateitį.

Svarbiausia yra esant problemai nelaukti. Jau vaikystėje tėveliai turi pasirūpinti, kad dantukai būtų kuo greičiau tiesinami. O jeigu kreivumas atsirado po traumų, žinoma, kad irgi reikia itin greitos reakcijos, kuri gali padėti visam laikui sutvarkyti esamą problemą.

Grybausko klinika 

Pranešimą paskelbė: Linas Laskevičius, Interneto žvaigždė, UAB