Sveikata, grožis

Daiktai kurie palengvins jūsų kasdienybę

Sakoma, jog šiandieninio žmogaus gyvenime yra pernelyg daug daiktų. Išties vartotojiškumo tendencija ryškėja, tačiau šiuolaikinės technologijos leidžia sukurti nemažai daiktų, kurie kasdienybėje labai praverčia ir netgi tampa dideliais pagalbininkais. Todėl galbūt tikrai derėtų atsakingai įvertinti, kas išties reikalinga mūsų kasdienybėje ir įsigyti tik tuos daiktus, kurie tą kasdienybę palengvins. Gaukpigiau.lt asortimentas įrodo, jog egzistuoja nemažai įrankių, instrumentų ar tiesiog daiktų, kurie žmogaus kasdienybę palengvina gana efektyviai. Keletą jų aptarsime.

Be išmaniojo laikrodžio – nė vieno žingsnio

Tikriausiai visi žinome pačius pagrindinius išmaniojo laikrodžio privalumus. Šis prietaisas kruopščiai suskaičiuos visu nueitus žingsnius ir juos pavers kilometrais. Išmatuoti savo kraujo spaudimą ir pulsą galėsime bet kuriuo paros metu ir bet kurioje vietoje. Na ir, be abejonės, tai puiki puošmena prie stilingos kasdieninės ir net vakarinės aprangos.
Šiek tiek plačiau apie išmaniojo laikrodžio, kaip žadintuvo pareigas. Kad nustatytu laiku suskambės žadintuvas – savaime suprantamas dalykas. Tačiau ar žinojote, kad šis prietaisas padės lengviau atsikelti? Kaip taip gali būti? Viskas paprasta. Miegodami nugrimztame į gilesnes ir mažiau gilias miego fazes. Būnant gilesnėse miego fazėse mus pažadinti sunkiau nei tuomet, kai esame ne taip giliai įmigę. Išmanusis įrenginys puikiai susidoroja su šia užduotimi. Sekdamas mūsų miego fazes, jis žadina tuomet, kai esame ne taip giliai įmigę. Tuomet atsibusti yra daug lengviau.
Tikriausiai pažįstama situacija, kai niekaip negalime prisiminti, kur padėjome mobilų telefoną? Kelių mygtukų paspaudimu išmaniajame laikrodyje priversite savo telefoną suskambėti, sekdami telefono signalą nesudėtingai rasite ir patį įrenginį.
Kalorijų skaičiuoklė leis be vargo sužinoti, kiek kalorijų jau sunaudojote ir kokiais skanėstais dar galite sau leisti pasimėgauti, nepadarant žalos savo figūrai. Kuo gi ne asmeninis dietologas ant rankos riešo?

LED lauko šviestuvai

Jaukiai apšviesta terasa ir visas kiemas – neabejotinas namų jaukumo garantas. Tačiau visur po kojomis besipainiojantys laidai ir didelės sąskaitos už elektrą tikrai nėra labai viliojantis sprendimas. Vis tik sprendimas yra. Tai LED lauko šviestuvai su saulės baterijomis. Gražu, funkcionalu ir taupu. Jums tereikia nuspręsti kokius savo kiemo akcentus norite labiausiai pabrėžti. Tiems, kas turi tvenkinį vertėtų pagalvoti apie povandenį šviestuvą, o norint nudžiugint vaikus ir suteikti kiemui žaismingumo rinkitės dekoratyvinius lauko šviestuvus. Šiandien vis populiaresnės darosi LED laukui juostos. Tai – vingiuoti takeliai, laipteliai, terasos, visi šie kiemo kampeliai tūrėtų būti apšviesti.

Vaizdo registratorius – prabanga ar būtinybė?

Tikriausiai daugelis vairuotojų pasirinktų antrąjį variantą. Susidūrimas su kita transporto priemone ir kito tipo eismo įvykis kelyje tikrai nėra malonus įvykis. Vaizdo registratorius tokiu atveju labai pravers, nes jis įrašo tai, kad vyksta už ir prieš mūsų transporto priemonę. Verta paminėti, jog šis prietaisas turi ir smagiąją pusę, nes kamera visos kelionės metu fiksuos įdomias ir gražias vietas ir galės pasitarnauti atgaminant vietą, kurioje buvo nuklydimas nuo pagrindinės trasos. Taigi, jums telieka nuspręsti ar šis daiktas jums reikalingas ir ar tikrai gali palengvinti kasdienybę.

Kiti ne ką mažiau naudingi mūsų kasdienybės draugai

Kas dar stipriai palengvina šiuolaikinio žmogaus kasdienybę? Laisvų rankų įranga žymiai palengvina skambučių valdymą, kad ir kokį darbą atliktumėte. Su elektriniu telefono laikikliu su belaidžiu įkrovimu galėsite ne tik galėsite krauti telefoną, bet ir patogiai naudoti telefoną kaip navigaciją. Naujos kartos išmaniosios svarstyklės padės ne tik numesti svorį, bet ir palaikyti jau pasiektą rezultatą. Tuo tarpu, rankoje telpantis pulsoksimetras efektyviai matuoja deguonies prisotinimą (SpO2), pulso dažnį (PR), perfuzijos indeksą (PI) ir pulso juostą. Taigi, įvertinkite kurie daiktai jums yra išties naudingi ir nepabijokite savo kasdienybės paversti malonesne ir lengvesne.

Pranešimą paskelbė: Egle Sher, Base Theory