Sveikata, grožis

Kas yra plaukų kondicionierius

Plaukų kondicionierius yra produktas, kuris turėtų pagerinti žmogaus plaukų tekstūrą ir išvaizdą. Plaukų kondicionieriai, skirtingai nei šampūnai, surišami su plaukais ir visiškai neišsiplauna, kad suteiktų plaukams norimą išvaizdą. Dauguma žmonių naudoja šį produktą, nes jūsų plaukai yra vienas iš dalykų, kurių nenorite turėti švarių.

Tikroji gero plaukų kondicionieriaus funkcija – apdoroti plaukus po plovimo šampūnu ir padėti juos sutramdyti kitam priežiūros procesui; šukavimui, džiovinimui, garbanojimui, tiesinimui ir t. t.

Kondicionieriai, kaip ir šampūnai, būna įvairių formų. Vėlgi galite rasti konkrečių produktų, kurie atitinka jūsų siekiamą rezultatą. Nors pirminė plaukų kondicionierių paskirtis buvo tik padėti iššukuoti švarius plaukus, dabar galite įsigyti kondicionierių, kuris padės išspręsti vieną iš daugelio galimų problemų.

Ar jums reikia drėkiklio? rekonstrukcinės priemonės? iššukavimo priemonės? blizgiklio? terminės apsaugos priemonės? Ar jūsų plaukai šiurkštūs, itin garbanoti, labai sausi, labai švelnūs, ploni, plonėjantys, garbanoti ar dažyti. Yra jums tinkamų produktų! Tik nepamirškite, kad kondicionierius palieka produkto ant plaukų, nesvarbu, ar jo daug sausiems plaukams, ar mažai ploniems, kad suteiktų jiems žvilgesio ir blizgesio.

Jei turite garbanotus, šiurkščius, sausus ar pažeistus plaukus, stenkitės naudoti kondicionierių kiekvieną kartą, kai plaukus plaunate šampūnu arba drėkinate. Akivaizdu, kad jums geriausiai tiktų drėkinamasis kondicionierius. Taip pat galite apsvarstyti galimybę naudoti giluminius kondicionierius. Ploni arba gležni plaukai gali apsieiti be kondicionieriaus. Jei tai jūsų problema, gali prireikti tik iššukavimo priemonės. Jei naudojate kondicionierių, būtinai tepkite jį tik ant plaukų galų ir vidurio stiebo. Taip išvengsite riebių plaukų, kurių norėtumėte išvengti.

Patarimai

 • Kad pasiektumėte geriausių rezultatų, plaukų kondicionierių tepkite ant drėgnų plaukų, kai iš jų išspausite didžiąją dalį vandens.
 • Paimkite šiek tiek kondicionieriaus į rankas ir ištepkite juo plaukus. Jei plaukai normalūs, pradėkite nuo pusės plaukų stiebo ir tempkite iki pat galiukų. Jei turite sausą galvos odą arba labai sausus ir pažeistus plaukus, naudokite jį per visą plaukų ilgį, įskaitant galvos odą.
 • Norėdami išgauti blizgančią garbaną, kondicionierių išskalaukite vėsiu, o ne šiltu ar karštu vandeniu.
 • Prieš pat maudynes plaukus patepkite kondicionieriumi, kad apsaugotumėte juos nuo aštrių baseino chemikalų.

Kondicionieriaus naudojimo privalumai

Kondicionierius ir maitina, ir saugo plaukus. Jis uždaro plauko kutikulę, kad apsaugotų nuo karščio daromos žalos ir užblokuotų išorinius veiksnius, pvz., taršą. Šis apsauginis sluoksnis suteikia plaukams švelnumo ir blizgesio. Pats kondicionierius taip pat įsigeria į plauko šerdį, todėl plauko pluoštai tampa drėgni ir stiprūs.

Kondicionierius ypač puikiai tinka sausiems, lūžinėjantiems ir chemiškai apdorotiems plaukams atkurti. Tačiau kondicionierius yra būtinas visų tipų plaukams iššukuoti ir sustiprinti.

Kaip naudoti kondicionierių?

 • Etiketėje pateiktose instrukcijose nurodyta, kaip naudoti kondicionierių, kad pasiektumėte maksimalių rezultatų. Tačiau naudodami bet kokį kondicionierių turėtumėte prisiminti šias bendrąsias taisykles:
 • Nenaudokite kondicionieriaus ant šlapių plaukų. Jei plaukai per daug drėgni, priemonė nuslysta ir negali įsiskverbti į plauko pluoštus arba jų padengti. Prieš naudodami kondicionierių būtinai ištrinkite plaukus.
 • Naudokite reikiamą kiekį. Kondicionieriaus kiekis priklauso nuo jūsų plaukų tipo ir ilgio. Perskaitykite mūsų vadovą, kiek kondicionieriaus naudoti.
 • Priemonę tepkite tik ant plaukų galiukų. Daugiausia dėmesio skirkite seniausiems, labiausiai pažeistiems plaukams. Naudodami kondicionierių galvos odai ir šaknims, galite per daug ištepti.
 • Tolygiai paskirstykite produktą. Panaudoję priemonę, naudokite šukas su plačiais dantukais, kad užtikrintumėte, jog kiekviena plaukų sruoga buvo apdorota.
 • Leiskite kondicionieriui įsigerti. Laukimo laikas priklauso nuo naudojamo produkto tipo. Nuplaunamam kondicionieriui įsigerti užtenka minutės ar dviejų, o giluminei priežiūrai reikia daug daugiau laiko.
 • Kruopščiai išskalaukite. Skalaukite tol, kol plaukai taps visiškai švarūs ir nebebus slidžios tekstūros.