Sveikata, grožis

KOKIOS PROCEDŪROS GARANTUOJA GRAŽIĄ ODĄ?

Grožio palaikymo procedūrų sąrašas yra nemažas. Tarp jų – ir lazerinės, ir chirurginės, ir invazinės, ir neinvazinės procedūros. Odos atgaivinimui naudojama ir mezoterapija, ir biorevitalizacija. Pastaroji procedūra – tai nechirurginis būdas kovoti su odos senėjimu ir kitomis įvairaus pobūdžio problemomis. Jos metu į odą yra leidžiamos nedidelės negyvulinės kilmės hialurono rūgšties dozės.

Kokį vaidmenį odos gyvenime atlieka hialurono rūgštis?

Hialurono rūgštis yra atsakinga už jungiamojo audinio tvirtumą. Ji odoje išlaiko būtiną drėgmės kiekį, kuris garantuoja šiam žmogaus organui jaunatvišką išvaizdą. Jaunų žmonių odoje šios rūgšties kiekis išlieka pakankamai aukštas, todėl jų oda šviečia iš tolo. Tačiau organizmui senstant, silpsta ir oda, ji ima raukšlėtis, sausėti.

Be to, odos senėjimą lemia ne tik viso organizmo senėjimas, bet ir saulės siunčiami ultravioletiniai spinduliai. Todėl ilgainiui organizme išsekusias hialurono rūgšties atsargas būtina papildyti. Tam pasitarnauja biorevitalizacijos procedūra.

Kas vyksta biorevitalizacijos procedūros metu?

Biorevitalizacijos procedūros metu oda pamažu papildoma didesniu hialurono rūgšties kiekiu. Ilgalaikis rezultatas matomas jau po trijų-keturių procedūrų. Oda pasidaro elastingesnė, paskaistėja jos spalva, išsilygina smulkios raukšlės ir galiausiai visiškai atsistato odos struktūra. Kitaip tariant, hialurono rūgšties dėka oda atsijaunina.

Kokie yra skirtumai tarp biorevitalizacijos ir mezoterapijos procedūrų?

Pirmiausiai šios procedūros skiriasi procedūrų kiekiu. Jeigu mezoterapijos procedūrą reikia kartoti iki dešimties kartų, tai biorevitalizacijai pakanka trijų. Po jos teigiamas efektas matosi iš karto. Jei mezoterapijoje, priklausomai esamų odos problemų, yra naudojami įvairių medžiagų kokteiliai, tai biorevitalizacijos procedūros metu yra naudojama grynoji hialurono rūgštis.

Kada yra naudinga biorevitalizacija?

Biorevitalizacija gelbsti nuo odos sausėjimo ir suglebimo, laisvųjų radikalų poveikio, nuo smulkių raukšlelių. Jos reikia ir tada, kai organizmas kenčia nuo nepilnavertės mitybos, kai oda yra papilkėjusi. Pastarasis odos negalavimas būdingas rūkantiems arba ilgai saulėje būnantiems žmonėms.

Odai reikia paramos ir tada, kai žmogus ilgą laiką patiria stresines būsenas. Biorevitalizacijos procedūra naudinga ir mamoms po gimdymo. Kam yra reikalingos šios srities grožio paslaugos, tegul susisiekia su internetine įmone: https://vskinbeauty.lt/paslaugos/injekcijos-ir-veido-formavimas/biorevitalizacija/.

Pranešimą paskelbė: Ona Šablauskaitė, UAB Market Rats