Rankų plovimas tai bene dažniausias kūno higienos ritualas. Prieš maistą, pasinaudojus tualetu, grįžus iš parduotuvės ar kitos viešos vietos pirmiausia plauname rankas. Tai įprasta ir paprasta kaip dukart du, tačiau viešose vietose kartais atsiranda iššūkių – kietas muilas ar nepatogūs naudoti muilo dozatoriai. Dažnas žmogus vengia liesti bet kokius paviršius (ypač tualetuose), tad sensorinis muilo dozatorius puiki išeitis.
Ar muilo dozatoriai skiriasi funkcionalumu?
Tiek internete tiek prekybos vietose galima rasti pačių įvairiausių skysto muilo dozatorių. Pagrindinis skirtumas – ar tai bekontaktis ar liečiamas įrenginys. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį ar į jį galima pilti ne tik muilą, bet ir dezinfekcinius skysčius, gelius.
Prieš įsigyjant, rekomenduojama atkreipti dėmesį ir į talpą – ne mažiau 500 ml intensyvaus naudojimo vietose. Na, o namams ir kitoms privatesnėms erdvėms pakaks ir 200 ml.
Dar vienas svarbus aspektas – sandarumas. Neekonomiška ir nemalonu, kai muilo dozatoriai išskiria per didelį skysčio kiekį, arba nuolat varva. Aplašėjęs praustuvas atrodo nehigieniškai ir reikalauja papildomo valymo, na o muilas – švaistomas.
Muilo dozatorių tipai
Pakabinamas, tvirtinamas prie sienos arba pastatomas – visus poreikius atitinkantys muilo dozatorių tipai. Dažniausias pasirinkimas namams – pastatomi (ant stalviršio, praustuvo, iki 200ml talpos). Juos lengva pritaikyti interjere, neužima daug erdvės. Viešosioms patalpoms labiau tinka tvirtinami prie sienos, pakabinami muilo dozatoriai, nes jie stacionarūs, neslankioja liečiami ir, žinoma, apsisaugoma nuo vagystės. Taip pat galima rinktis pastatomą ant aukšto stovo skysčių dozatorių – puikus pasirinkimas renginiams, erdvėms prie įėjimų į pastatus.
Tipų, funkcijų ir, be abejonės, kainų įvairovė gali apsunkinti pasirinkimą, bet visuomet vadovaukitės pagrindiniu aspektu – koks dozatorius geriausiai atitiks poreikius. Ir, žinoma – kokybė, juk „skūpas moka dukart“, tad vieną kartą nepagailėjus pinigų, šį pirkinį pamiršite ilgam, o džiaugsitės kasdien.