Medicina, farmacija

Naujiena prekyboje – unikalus lietuviškas produktas dušo mėgėjams #dusasnaujojivonia

25 metų darbo patirtį  su  kvapiosiomis medžiagomis, ekstraktais, eteriniais aliejais  turintys meistrai sukūrė naują produktą Lietuvoje – aromaterapines dušo tabletes, užtikrinančias švarą ir gaivą dušo kabinoje. Dušo tablečių pagrindą sudaro natūralios, gamtai draugiškos ir jai nekenkiančios medžiagos –  būtent dėl šitų savybių,  yra ypač vertinamos ir nepakeičiamos keliaujant, puikiai tinka naudojimui ne tik namie, tačiau ir sporto klube, SPA centre ar viešbutyje.

Maudymasis duše yra ekologiškesnis pasirinkimas nei maudymasis vonioje: vidutiniškai vonioje sunaudojama apie 200 litrų vandens, tuo tarpu prausiantis duše, per 5 minutes sunaudojama tik apie 70 litrų vandens. Ne tik dėl ekologinių ar ekonominių paskatų, tačiau ir dėl mažesnių erdvių žmonės dažniau įsirengia dušus, tačiau ,,Izabelitos“ sukurtos dušo tabletės, dėl savo aromaterapinių ir kitų savybių, net ir prausiantis duše užtikrins ne ką mažesnį malonumą, nei maudantis vonioje. Izabelitos“ dušo tabletės sukurtos taip, kad savo funkcijas atliktų ir drungname ar, net, šaltame vandenyje.

„Šios inovacijos atsiradimą padiktavo gyvenimas. Iki šiol rinkoje nėra lietuviško produkto, leidžiančio pajusti aromaterapijos malonumą duše, o užsienio gamintojų analogai nei tvarumu, nei raminančiomis savybėmis  nepasižymi. Todėl stebėdami rinką, išgirdę savo klientus ir įvertinę jų norus, aptarę poreikį ir atsižvelgę į aktualijų padiktuotą kontekstą, užsidarėme laboratorijoje ir po kelių mėnesių intensyvaus darbo ir bandymų, turime  lietuvišką produktą, skirtą kiekvienam dušo kabiną turinčiam žmogui“ – sako „Izabelitos“ vadovė Daina Mekienė.

Dušo tablečių pagrindą sudaro natūralios, gamtai draugiškos ir jai nekenkiančios medžiagos, todėl jų panaudojimas visada bus ne tik tvarus, tačiau ir saugus naudoti tiek vaikams, tiek suaugusiems. Priešingai nei nemažoje dalyje rinkoje esančių kosmetikos gaminių, ,,Izabelitos“ pagamintose dušo tabletėse nėra mikroplastiko, o pakuotė – perdirbama.  ,,Izabelita“ dušo tabletėse yra sodos, kuri pasižymi šarminėmis savybėmis, todėl puikiai tinka naudojimui aplinkose, tokiose kaip viešbučių, darbo ar sporto klubų dušo kabinos. 

 „Viena svarbiausių dušo tablečių savybių –  aromaterapija. Žmonės, prioritetą teikiantys voniai, turi įvairių produktų atliekančių aromaterapines funkcijas, o populiariausia – seniai žinomi vonios burbulai. Tuo tarpu besimaudantys duše gali mėgautis tik prausiklių kvapais. Šiuo metu, kai dėl įvairių aplinkinių dirgiklių žmonių psichologinė būklė yra itin prasta, o psichoterapeutų kabinetuose eilės nusidriekusios pusmečiui į priekį, tiesiog buvo būtina sukurti tokį gaminį, kuris mažintų stresą ir leistų atsipalaiduoti. Ekspertų manymu, duše, siekiant išvengti bakterinių ir grybelinių infekcijų, reikėtų praustis bent 5 minutes. Naudojant mūsų sukurtas dušo tabletes, šis laikas praeis itin greitai ir maloniai“,  – komentuoja „Izabelitos“ vadovė Daina Mekienė.

Visada siūlyti savo klientams aukščiausią kokybę ir draugiškus aplinkai produktus yra esminės įmonės ,,Izabelita“ filosofijos dalys. Ar esate pasiruošę atnaujinti savo patirtį duše?

Labai riboto leidimo tablečių seriją galite įsigyti ir e-parduotuvėje: thalizabel.com

 

Apie UAB „Izabelita“

Aromaterapijos srityje kompanija dirba jau dvidešimt penkti metai. Sukauptos žinios ir patirtis leidžia užtikrinti tiekiamų produktų kokybę, o inovacijų paieškos ir jų taikymas užtikrina konkurencingą dalyvavimą kvapiųjų medžiagų, ekstraktų, eterinių aliejų ir kitų produktų rinkoje.

#dusasnaujojivonia

Pranešimą paskelbė: Evita Jonauskė , MB Neotrendas