Sveikata, grožis

„Oribalt Vilnius“ plėtra: didina logistikos centrą, darbuotojų gretas pildo ukrainiečiais

„Oribalt Vilnius“ pradeda pirmąjį plėtros etapą – didina logistikos centro plotą, į naujas sandėlio technologijas investuos 300 tūkst. eurų. Įmonės vadovas Audrius Pivoras patvirtina, jog dabartinės patalpos yra pilnai užpildytos, tad fizinė plėtra ir su tuo susiję kiti procesai yra neišvengiami.

Įmonės darbuotojų gretas taip pat pildo į Lietuvą atvykstantys ukrainiečiai – „Oribalt Vilnius“ prisideda prie pagalbos teikimo ir įdarbina nuo karo bėgančius Ukrainos gyventojus.

„Statant logistikos centrą žinojome, jog patalpas neišvengiamai reikės plėsti, tiesa, plėtra vykdoma anksčiau, nei buvome numatę. Ją sąlygojo dvi pagrindinės priežastys – po pandemijos besistabilizuojanti farmacijos rinka bei sėkminga įmonės veikla. Didėjant darbų apimtims reikalingas ne tik papildomas plotas bei infrastruktūra, bet ir žmogiškieji ištekliai. Atsižvelgdami į dabartinę situaciją Ukrainoje mes prisidedame prie palaikymo iniciatyvų ir mielai priimame į Lietuvą atvykusius ukrainiečius“, – sako A. Pivoras.

Naujiems darbuotojams iš Ukrainos įmonė taip pat padeda įsikurti Lietuvoje, tvarkyti dokumentus ir bendrauti su valstybės institucijomis.

Tikimasi, jog logistikos centro plėtra patenkins įmonės poreikius artimiausius 5-ius metus. Padidintas plotas leis papildomai sandėliuoti 5 tūkst. vnt. palečių, kurios sudarys apie 20-25 % įmonėje vykdomos farmacinės logistikos paslaugų.

Padidinus logistikos centro plotą, „Oribalt Vilnius“ įmonė papildomai investuos 300 tūkst. eur. į sandėlio technologijas. Priestate bus įrengta siaurų pravažiavimų sistema (eng. narrow isle warehousing system), vertinama galimybė įrengti vertikalią prekių sandėliavimo sistemą ar konvejerį.

Greta logistikos ir sandėliavimo paslaugų, „Oribalt Vilnius“ taip pat valdo el. parduotuvę OriNori.lt. Inovatyviems technologiniams sprendimams planuojamos skirti investicijos padės užtikrinti internetinės parduotuvės plėtrą bei spartesnį  elektroninių užsakymų surinkimą.

Papildomos sandėliavimui skirtos patalpos bus įrengtos prie jau esamo sandėlio prijungiant priestatą, naujai įrengtos patalpos bus skirtos kambario temperatūros vaistų sandėliavimui. Užbaigus statybos darbus, bendras logistikos centro plotas sieks 9,6 tūkst. kv. m.

Logistikos centrą „Oribalt Vilnius“ ilgalaikės „built-to-suit“ sutarties pagrindu nuomojasi iš įmonės „BSP Logististic Property“. Šiuo metu yra pradėti priestato projektavimo darbai, statybos prasidės šių metų rudenį.

Pranešimą paskelbė: Kristina Jugulytė, PR Service