Sveikata, grožis

Pasikeitė gyventojų elgesys per šventes – retas kuris skubėjo į vaistinę

Šventinėmis dienomis vaistininkai dažnai sulaukia gyventojų, ieškančių priemonių skubioms sveikatos problemoms spręsti, tačiau šiemet „Eurovaistinės“ vaistininkai pastebi, kad klientai nusiskundimų turėjo kur kas mažiau nei įprasta.

Per Kalėdas dažniausiai vaistinėse ieškoma priemonių virškinimo problemoms spręsti, tačiau šiemet tokių klientų net kelis kartus mažiau. „Vaistininkai sako, kad tam įtakos galėjo turėti ir tai, kad šventes šiemet leidome namuose, todėl išvengėme persivalgymo, nesaikingo alkoholio vartojimo ir daugelio savijauta buvo geresnė. Mūsų vaistinės dirbo ir per šventes, šiemet, kaip niekad iki šiol, jaučiame, kad klientai užsukdavo įsigyti vitaminų sau ir dovanoms, receptinių vaistų, rečiau reikėjo padėti dėl tam tikrų negalavimų“, – sako „Eurovaistinės“ komunikacijos vadovė Laura Bielskė.

Pasak jos, šios tendencijos gali būti susiję su tuo, kad aktyvus lankymasis buvo fiksuojamas iki švenčių, gyventojai vis labiau pasirūpina tuo, ką turėti namų vaistinėlėje. Praėjusiais metais šventinėmis dienomis buvo fiksuotas ir skubios kontracepcijos įsigyjančių klientų skaičiaus šuolis, šiemet ši tendencija taip pat nebuvo pastebima.

„Eurovaistinė“ primena, kad ir naujų metų išvakarėse vaistinės dirbs atnaujintu darbo laiku, jis keisis ir sausio 1–3 dienomis, todėl prireikus į vaistinę, darbo laiką kviečiama tikrinti vaistinių tinklo interneto puslapyje: https://www.apie-eurovaistine.lt/naujienos/eurovaistines-darbo-laiko-pokyciai-gruodzio-31-d-sausio-3-d

Pranešimą paskelbė: Laura Bielskė, Eurovaistinė, UAB