Depiliacija lazeriu smarkiai populiarėja visame pasaulyje ne tik moterų, bet ir vyrų tarpe. Ir ne veltui – tai saugi, efektyvi ir neskausminga procedūra visiems, kuriems jau įgriso nuolatinės depiliacijos procedūros ir su jomis susiję išbėrimai, įsipjovimai ar įaugę plaukeliai.
Plaukų šalinimas lazeriu nėra šių dienų naujiena – šiuo metodu depiliacija atliekama jau nuo XX amžiaus pabaigos. Per tą laiką šis plaukelių šalinimo būdas buvo patikrintas daugybės klinikinių tyrimų ir patvirtintas FDA organizacijos. Šiandieninės procedūros jau kur kas modernesnės nei XX amžiuje, be to – praktiškai nesukeliančios diskomforto jausmo, dėl ko neretai nerimauja žmonės, turintys jautresnę odą. Tokios procedūros metu modernių diodinių lazerių antgaliai yra gerai atšaldomi, todėl viso labo gali būti jaučiamas nežymus dilgčiojimas. Kuo ši procedūra tokia ypatinga, kad vis daugiau žmonių ją renkasi? Atsakymas gana paprastas: plaukų šalinimas lazeriu suteikia galimybę nuolat džiaugtis švelnia ir lygia oda, be jokių įaugusių plaukelių ar nuolatinių bėrimų. Tam, kad šis rezultatas būtų pasiektas, įprastai reikia apie 6 procedūrų kurso, kadangi skirtingi plaukeliai aktyvaus augimo fazėje būna nevienodu metu, o lazeris juos pašalinti gali tik šiame tarpsnyje. Tačiau jau po kiekvieno vizito bus galima džiaugtis matomais rezultatais – plaukeliai vis pastebimai retės, šviesės ir taps plonesni.
Lazeris veikia naudodamas didžiulę šviesos energiją, kurią sugeria pigmento melanino turintis plaukas, todėl šitaip plauko folikulas sunaikinamas visam laikui, nepažeidžiant aplinkinės odos. Kol kas – tai pats inovatyviausias plaukelių šalinimo būdas tiek dėl rezultato, tiek dėl procedūros paprastumo. Tiesa, pasiryžus šiai procedūrai pravartu pasidomėti, kokiu lazeriu ji bus atliekama. Diodinis lazeris – vienas moderniausių šiuolaikinių lazerių, plačiai naudojamas pažangiausiose pasaulio klinikose. Jis išsiskiria tuo, jog yra saugesnis – leidžia apsisaugoti nuo galimų nudegimų ar odos pigmentacijos pasikeitimų. Šio lazerio spindulys tiesiogiai paveikia plauko folikulą, nepažeisdamas odos melanino, todėl procedūros su šio tipo lazeriais gali būti atliekamos net vasarą. Diodinis lazeris veikia 810 mm gylyje, todėl pasiekia ir giliau odoje esančius plaukų folikulus, taigi galima tikėtis efektyvesnio rezultato. Kitas svarbus šio lazerio privalumas – pasak klientų, jis sukelia mažesnį diskomforto jausmą.
Žinoma, svarbu ne tik prietaisas, kuriuo bus atliekama procedūra, bet ir specialistas, tad rekomenduojame tam rinktis tik patyrusius profesionalus, kad plaukų šalinimas lazeriu dovanotų tik džiaugsmą ir laisvę nuo nepageidaujamų plaukų.
Pranešimą paskelbė: Aneta Ambrozienė, UAB DMK LT