Sveikata, grožis

PLC „Mega“ duris atveria didžiausia Lietuvoje „Bambino SPA“ klinika su druskų kambariu

Prekybos ir laisvalaikio centras „Mega“ plečia šeimai su vaikais skirtų paslaugų asortimentą – gruodį čia duris atvers kineziterapijos klinika „Bambino SPA“, kurioje sveikatinimo ir gydymo paslaugos bus teikiamos ne tik nėščiosioms, bet ir kūdikiams bei vaikams iki 7 m.

„Vienas iš svarbiausių prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ veiklos strategijos tikslų –  užtikrinti kuo kokybiškesnę ir įvairesnę šeimoms su vaikais skirtų paslaugų pasiūlą. Tiesa, greta pramogų, švietimo ir edukacijų, ne mažiau svarbu pasiūlyti ir į sveikatinimą orientuotas veiklas“, – sako prekybos ir laisvalaikio centrą „Mega“ valdančiai bendrovei „Baltic Shopping Centers“ vadovaujanti Ieva Goštautaitė-Gedutė.

Iki šiol Lietuvoje veikė dvi „Bambino SPA“ klinikos: Kaune ir Vilniuje. Netrukus „Megoje“ duris atversianti naujoji „Bambino SPA“ bus ne tik didžiausia šio prekės ženklo klinika Kaune, bet ir Lietuvoje. Ji įsikurs antrajame „Megos“ aukšte, šalia „VS Fitness“ sporto centro. Klinikos plotas sieks net 526 kvadratinių metrų.

Pasak klinikos įkūrėjos Giedrės Kalvaitės, sprendimas atidaryti „Bambino SPA“ kliniką „Megoje“ priimtas siekiant didinti kokybiškų paslaugų pasiūlą bene jautriausiai visuomenės grupei – nėščiosioms ir vaikams.

„Jau penkerius metus Kaune veikianti „Bambino SPA“ išaugo ir nebegali patenkinti visų savo klientų poreikių. „Mega“ įsikūrusi strategiškai patogioje vietoje, todėl čia atidarydami naują ir daugiau nei dukart didesnę nei iki šiol Kaune turime „Bambino SPA“ kliniką, galėsime šeimoms pasiūlyti daugiau ir įvairesnių sveikatinimo paslaugų, priimti daugiau klientų ir tapsime lengviau pasiekiami atvykstančiųjų iš kitų Lietuvos miestų. Turime ambicingų planų tapti lyderiaujančia nėščiųjų, kūdikių ir vaikų kineziterapijos klinika su baseinu Kauno regione ir tikime, kad įsikūrimas „Megoje“ taps reikšmingu postūmiu juos įgyvendinant“, – sako G. Kalvaitė.  

Pasak G. Kalvaitės, naujoji „Bambino SPA“ klinika reikiamas kineziterapijos, masažo ir vandens paslaugas teiks vienoje vietoje, derindama masažus, mankštas salėje ir vandenyje. Tėvai, norintys pripratinti kūdikius prie vandens, taip pat atlikti kineziterapinius natūralų vystymąsi skatinančius pratimus, galės naudotis čia veikiančio 5 x 5 m dydžio baseino paslaugomis. Šio baseino gylis reguliuojamas pakeliant ar nuleidžiant baseino dugną, todėl tinka įvairioms kineziterapinėms veikloms vandenyje ir yra pritaikomas skirtingo ūgio žmonėms. Galimybė reguliuoti baseino gylį itin pravers teikiant individualias kineziterapijos paslaugas negalią turintiems vaikams ir paaugliams. 

Reguliuojamo gylio baseine vyks tiek individualūs, tiek grupiniai mažųjų plukdymo užsiėmimai. Plukdant individualiai, vienas kineziterapeutas dirbs su vienu mažyliu. Vienu metu šiame baseine individualiai su mažaisiais galės dirbti iki 5 kineziterapeutų. Vykstant grupiniams užsiėmimams, vaikus šiame baseine plukdys jau patys tėvai, o kineziterapeutas, pasitelkdamas lėlę, rodys, kaip juos pratinti prie vandens ir mankštinti. Grupiniuose užsiėmimuose baseine vienu metu mažylius galės plukdyti 4–5 tėvai. Grupinių užsiėmimų veiklos ir pratimai atitiks to amžiaus mažylių raidą ir bus vykdomi 6–12 mėn., 12–24 mėn. ir 2–3 m. amžiaus grupėmis.

„Bambino SPA“ baseine bus teikiama ir šeimų labai norima paslauga – 4–5 m. vaikų plaukimo pamokos. 3 dienas per savaitę vyks grupiniai plaukimo užsiėmimai, kuriuose vaikai išmoks ne tik saugiai elgtis vandenyje, bet ir nardyti bei laisvai plaukti. Grupėje bus iki 5 vaikų, tad trenerio dėmesio užteks kiekvienam.

„Bambino SPA“ klinikoje bus laukiami ir specialiųjų poreikių ar negalią turintys vaikai bei paaugliai, taip pat nėščiosios. Jos čia galės naudotis nėščiųjų paslaugomis kineziterapijos baseine ir salėje, atsipalaiduoti specialiai joms pritaikytame masažo seanse, kuris atliekamas gulint ant šono ir parenkant švelnesnę masažavimo techniką.

Tik „Megoje“ įsikūrusios klinikos klientams bus siūloma naujų, kitose šio prekės ženklo klinikose neteikiamų paslaugų, tokių kaip: Watsu® vandens terapija, kuri jungia japonišką masažą, raumenų tempimo pratimus ir meditacijos techniką, haloterapijos seansai druskų kambaryje.

Planuojama, kad didžiausia „Bambino SPA“ klinika Lietuvoje duris atvers jau gruodžio pirmoje pusėje.

Prekybos ir laisvalaikio centrą „Mega“ valdo viena didžiausių komercinio nekilnojamojo turto plėtros ir valdymo kompanijų Baltijos šalyse „Baltic RED“.

 

Pranešimą paskelbė: – -, UAB „Baltic RED“