Sveikata, grožis

Premjerė apie „Vilties bėgimas 2024“: tokie renginiai – apie pagalbą ir palaikymą žmogui

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė dalyvavo renginyje „Vilties bėgimas 2024“, kuris vyko Klaipėdoje. Pagrindinis šio renginio tikslas – solidarizuotis su sergančiais onkologinėmis ligomis, neįgaliaisiais, ugdyti savanorystę. Premjerė yra šio tradicinio renginio globėja.

„Tokie gražūs renginiai, kaip šis, yra apie tai, ko mums gyvenime vis dar trūksta. Jie yra apie buvimą kartu, pagalbą ir palaikymą žmogui, kurį ištiko neganda, apie empatiją“, – sakė premjerė.

Vyriausybės vadovė nuoširdžiai padėkojo visiems šios pilietinės akcijos dalyviams, visiems  prisidėjusiems prie „Vilties bėgimo“ organizavimo.

„Kiekvienas žingsnis, kuriuo siekiame skleisti vilties ir solidarumo kultūrą, pasirūpinti pagalba tiems, kuriems susidūrus su klastinga onkologine liga ypač sunku, yra nepaprastai svarbus, reikalingas ir įkvepiantis. Geri mūsų darbai keičia mūsų visuomenę ir mus pačius. Nuoširdžiai Jums dėkoju už tai, kad dovanojate savo laiką ir dėmesį, padėjote „Vilties bėgimui 2024“ įvykti sklandžiai ir įtraukėte dar daugiau žmonių. Jus parodėte, kad drauge mes stiprėjame. Linkiu sveikatos ir negęstančios vidinės šviesos“, – dėkodama iniciatyvos savanoriams sakė I. Šimonytė.

„Vilties bėgimo” idėja 2008 m. kilo Broliui Benediktui Sigitui Jurčiui ir į jos realizavimą įsijungė visa Klaipėdos pranciškonų vienuolių bendruomenė. Šio bėgimo metu surinktas paramos lėšas buvo nutarta panaudoti Klaipėdos Šv. Pranciškaus onkologijos centro statybai. Šis centras atvėrė duris 2014-aisiais, per metus čia vidutiniškai suteikiama virš 4000 paslaugų onkologiniams ligoniams ir jų artimiesiems.

„Vilties bėgimas” – vienas didžiausių renginių Vakarų Lietuvoje –  vyksta jau septynioliktą kartą ir kasmet ir pritraukia apie 10 tūkst. geros valios žmonių.

Pranešimą paskelbė: – -, Spaudos tarnyba, Vyriausybės kanceliarija

Premjerė apie „Vilties bėgimas 2024“: tokie renginiai – apie pagalbą ir palaikymą žmogui


Premjerė apie „Vilties bėgimas 2024“: tokie renginiai – apie pagalbą ir palaikymą žmogui