Medicina, farmacija

Skelbiamas konkursas Respublikinės Klaipėdos ligoninės direktoriaus pareigoms užimti

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) skelbia konkursą ir kviečia kandidatuoti į Respublikinės Klaipėdos ligoninės (RKL) direktoriaus pareigas. Pretendentai, pasiryžę imtis iniciatyvos vesti į priekį vieną didžiausių Vakarų Lietuvos gydymo įstaigų, dokumentus turėtų pateikti iki 2024 m. gegužės 29 d. imtinai.

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys, kviesdamas kandidatus stoti už įstaigos vairo akcentuoja, jog Respublikinė Klaipėdos ligoninė savo veiklos apimtimi reikšminga ne tik Klaipėdos miestui, bet ir visam Vakarų Lietuvos regionui – įstaigą sudaro daugiau nei 1500 darbuotojų, keturi filialai, keturi konsultaciniai padaliniai.

„Sveikatos paslaugų prieinamumo didinimas regiono pacientams, personalo pritraukimas ir ugdymas, organizacinių ir medicininių inovacijų diegimas – tai esminiai lūkesčiai, kurie keliami pretendentams į ligoninės vadovo vietą. Kviečiu įgyvendinti savo profesines ambicijas vadovaujant vienai didžiausių Vakarų Lietuvos gydymo įstaigų“, – sako ministras.

Iš būsimo vadovo (-ės) tikimasi indėlio į regiono sveikatos priežiūros įstaigų bendradarbiavimą, siekiant pacientų gerovės, taip pat gebėjimo kurti ir įgyvendinti ilgalaikes strategijas, užtikrinančias įstaigos efektyvumą sveikatos sistemos reformos kontekste. Būtina turėti stiprius vadybos įgūdžius bei taikyti pažangius organizacijų valdymo modelius, turėti finansinio planavimo įgūdžių, leidžiančių efektyviai valdyti materialinius išteklius, suprasti efektyvaus personalo valdymo ir motyvavimo įtaką sėkmingai įstaigos veiklai, taip pat svarbus išorinės ir vidinės komunikacijos aspektas ir t. t.

Pretenduojant į įstaigos vadovo pareigas atsiveria unikali galimybė skatinti pažangą ir gerinti įstaigos teikiamų sveikatos priežiūros paslaugų kokybę grindžiant jas pažangiausiomis technologijomis ir mokslu. Taip pat būti pokyčių dalimi bei formuoti įstaigos veiklos kryptį, užtikrinančią geriausią įmanomą pacientų ir darbuotojų gerovę.

Norintieji dalyvauti konkurse privalo atitikti bendruosius kvalifikacijos reikalavimus: turėti ne mažiau kaip 4 metų vadovaujamo darbo patirtį, privalumas – vadovavimo patirtis vadovaujant įstaigoms, organizacijoms, įmonėms. Taip pat būtina aukštojo mokslo kvalifikacija, įgyta baigus universitetines sveikatos mokslų, socialinių mokslų, teisės, verslo ir viešosios vadybos arba gyvybės mokslų studijų krypčių grupės studijas įr įgijus ne žemesnį nei magistro kvalifikacinį laipsnį, arba jai lygiavertę aukštojo mokslo kvalifikaciją.

Daugiau informacijos apie įstaigos veiklą, vadovo funkcijas ir laukiančius iššūkius rasite informaciniame buklete.

Darbo skelbimas paskelbtas Valstybės tarnybos portale.

SAM Komunikacijos skyrius

Pranešimą paskelbė: Jūratė Baltinaitė, LR Sveikatos apsaugos ministerija