Straipsniai

Susigrąžinti pasitikėjimą savimi: krūtų pakėlimas

Krūtų pakėlimas yra dažniausiai atliekama su krūtimis susijusi procedūra. Tačiau daugeliui moterų blogos krūtų išvaizdos priežastis neturi nieko bendra su dydžiu. Bėgant metams atsiranda daug veiksnių, kurie paskatina, kad krūtinė praranda formą ir suglemba. Tai nutinka natūraliai bėgant metams, esant svorio pokyčiams ar dėl tokių džiugesį kėlusių įvykių kaip nėštumas ar kūdikio maitinimas. 

Jei moterys, kurių krūtinė prarado formą, nesijaučia gerai ir nori suteikti joms jaunatvišką ir gražią formą, yra išeitis – krūtų  pakėlimo operacija.Pirmasis ir akivaizdžiausias krūtų pakėlimo privalumas yra tas, kad jūsų krūtys per kelias savaites po procedūros atrodys daug aukštesnės ir apvalesnės. Tai suteiks krūtinės sričiai patrauklesnę išvaizdą, o tarpkrūtis bus simetriškesnis ir estetiškesnis.

Tai būdas, kuris padeda moterims susigrąžinti pasitikėjimą savo išvaizda. Atliekant krūtų pakėlimo operaciją, galima žymiai pagerinti krūtų formą ir kontūrą, užtikrinant, kad moters išorinė išvaizda būtų gerokai patobulinta. Pakeltos krūtys taip pat veikia jūsų laikyseną, skatina išsitiesti, taip atrodysite aukštesnės ir labiau pasitikinčios savimi. 

Be to, šios procedūros metu padailinsite savo spenelių išvaizdą. Kartais nusvirusios ar suglebusios krūtys lemia, kad speneliai išsikiša žemyn, todėl krūtys atrodo pailgos ir pagyvenusios. Naudodami mastopeksiją galite ne tik pakelti krūtis, bet ir pagerinti spenelių padėtį, kad speneliai išsikištų į priekį. Tai pagerina bendrą jaunatvišką krūtų išvaizdą.

 Kaip vyksta krūtinės pakėlimas?

Krūtų pakėlimo operacija gali būti atliekama kartu su didinimu implantais. Tokiu atveju pasiekiamas ryškesnis rezultatas, jei norite ne tik stangrumo, bet ir apimties. Operacija atliekama taikant bendrinę nejautrą ir trunka iki 3 valandų.

Krūtų pakėlimo metodiką parenkame individualiai, atsižvelgdami į jūsų krūtų formą, pasmukimo laipsnį bei pageidavimus.

Jei krūtys pasmukusios nežymiai, siūlome lašo formos implantus. Jei krūtys pasmukusios labiau, reikia atlikti vadinamąjį inkaro arba apverstos T formos pjūvį. Tokiu būdu pašaliname didesnį odos ir krūties liaukos perteklių, esantį krūtinės apačioje.

Per operaciją pakeičiama spenelio ir areolės vieta bei pašalinamas odos perteklius apatinėje krūties dalyje. Krūties kontūras pakeliamas aukščiau taip suteikiant jaunatviškesnę formą.

Ko galima tikėtis?

Rezultatai matomi iš karto, bet kurį laiką tikėtinas diskomforto jausmas. Speneliai gali būti nutirpę, o krūtys pajautrėjusios liečiant. Mėnesį po operacijos galimas tinimas, nemalonūs pojūčiai, bet ilgainiui pabrinkę audiniai atsileidžia, pjūvių vietos ima randėti, kol žymės galutinai išnyksta. Nauja krūtų forma pilnai nusistovi per keletą mėnesių.

Krūtų pakėlimas yra sprendimas, kurį turėtumėte priimti pasikonsultavę su profesonaliu plastikos chirurgu. Jis galės atsakyti į jūsų klausimus ir pateikti rekomendacijas, kas geriausiai tinka jums individualiai ir sudaryti gydymo planą. Tik čia, grožio klinikoje „Grožio Akademija”, rasite visus atsakymus į iškilusius klausimus.