Straipsniai

Svorio metimo būdai: 5 opcijos

Svorio metimas daugeliui žmonių yra tikras vargas. Atrodo, kad yra tokios paprastos taisyklės, kurios padeda sumažinti savo KMI, tačiau jų laikytis dažnai yra taip sunku, kad kilogramai auga.

Pateiksime Jums kelis patarimus, kurie galbūt kiek supaprastins svorio metimo vargą. Jais dalinasi www.gastroklinika.lt specialistas Nerijus Kaselis. Jis atlieka skrandžio mažinimo operacijas, kurios yra siūlomos asmenims esantiems su didesniu nei 35 KMI. Tai yra pati pirma ir efektyviausia pagalba.

O ką daryti tiems, kurių KMI yra mažas, tačiau norisi atsikratyti kelių kilogramų?

Vartokite daugiau baltyminio maisto

Dažniausiai svoris auga nuo greitųjų angliavandenių, kurie čia ir dabar suteikia didelį sotumo jausmą. Jeigu nuo tokių lėtųjų angliavandenių kaip daržovės jums nebūna sotu – visada geriausia mitybą papildyti baltymais, kurie ne tik suteikia norimą sotumo jausmą, tačiau ir yra skanūs. Tai yra žuvis, kiaušiniai, mėsos gaminiai ir t.t.

Skrandžio mažinimas

Pasikartosime, kad labai dažnai paskutiniu atveju tampa skrandžio mažinimas. Geriausia dėl to yra konsultuotis su  chirurgu Nerijumi Kaseliu. Jis pirmiausia suteikia nemokamą konsultaciją bei atsako į rūpimus klausimus, kurie padeda suprasti kas ir kaip. Žinios, šiuo atveju, yra svarbiausia.

Venkite dirbinio cukraus

Dažnai tenka girdėti, kad cukrus yra didelis blogis. Tačiau tai nėra visiškai tiesa. Taip, dirbtinio cukraus siūlome vengti, tačiau tas, kuris yra randamas vaisiuose – nėra blogas. Žinoma, kiekius reikia normuoti, tačiau tikrai nėra blogai šiek tiek vartoti.

Persivalgymas – liga

Labai blogai, kai žmogus valgo savo emocijas. Dėl to labai dažnai ir kankina žmones, kurie turi didelį KMI. Dažniausiai kovoje su emociniu persivalgymu siūlome kreiptis į psichologus, kurie padės nugalėti šią ligą.

Kiek miegate?

Taip pat mesti svorį bus kur kas sunkiau ir tokiu atveju, kai Jūsų miego kokybė bus prasta. Tiesiog tai ne tik lėtina medžiagų apykaitą, tačiau taip pat dažnai prisideda ir prie nesąmoningo valgymo, kuris dažnai aplanko nakties metu.