Medicina, farmacija

Utenos vakcinacijos centras – naujose patalpose

Utenos vakcinacijos centras nuo vakar, spalio 4 d., savo darbą pradėjo naujoje vietoje: Utenos pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) patalpose (Aukštakalnio g. 5).

Iniciatyvą perkelti Vakcinacijos centrą į naujas patalpas išreiškė Utenos rajono savivaldybės tarybos narys Paulius Čyvas. Kreipimesi į Utenos rajono savivaldybės administracijos direktorių tarybos narys informavo, kad prasidėjus mokslo metams, gauna susirūpinusių tėvų, kurių vaikai yra Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtiniai, paklausimų dėl treniruočių ir varžybų vykdymo užtikrinant srautų reguliavimą ir pandemijos valdymo sąlygų laikymąsi. „Šiuo metu salėje, esančioje J. Basanavičiaus g. 56, yra vykdoma visuotinė vakcinacija nuo koronaviruso infekcijos. Atkreiptinas dėmesys, jog daugiau nei 70 proc. suaugusių Utenos rajono gyventojų jau yra pasiskiepiję. Rugsėjo mėnesį vakcinacijos centre kasdien paskiepijama apie 100 asmenų. Šį srautą būtų galima nukreipti į mažesnes ar kitas tokio pat dydžio Utenos rajono savivaldybės valdomas ir nenaudojamas patalpas Utenos mieste,“ – rašė P. Čyvas. Tarybos narys prašė sudaryti tinkamas sąlygas Sporto centro auklėtiniams treniruotis ir vykdyti varžybas Sporto centro patalpose J. Basanavičiaus g. 56, perkeliant visuotinės vakcinacijos vietą į kitas Utenos rajono savivaldybės valdomas patalpas.

Atsižvelgiant į Utenos rajono savivaldybės tarybos nario Pauliaus Čyvo iniciatyvą, kaip minėta, Utenos vakcinacijos centras buvo perkeltas į Utenos PSPC patalpas.

Informuojame, jog pasiskiepyti nuo COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) gali visi gyventojai, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos ar pasirinktos gydymo įstaigos. Taip pat vakcinacijai nebūtina  išankstinė registracija – galima atvykti patogiu metu, vakcinacijos centro darbo laiku. Pasiskiepyti galima bet kuria pasirinkta vakcina, kuri tuo metu yra centre.

Vakcinacijos centro darbo laikas: I–V – nuo 8 val. iki 14 val., nedirba šeštadienį–sekmadienį.  

Pranešimą paskelbė: Lolita Kaminskienė, Utenos rajono savivaldybės administracija
Utenos vakcinacijos centras – naujose patalpose