Sveikata, grožis

Vilniuje vos per 3 valandas paskiepyta daugiau nei 1000 žmonių

Šiandien pradėjus vilniečių, priklausančių kelioms prioritetinėms grupėms vakcinaciją, per tris pirmąsias valandas visuose keturiuose veikiančiuose punktuose, paskiepyta jau daugiau kaip 1000 žmonių. Vilniaus miesto savivaldybė kviečia vilniečius toliau registruotis ir jau šį šventinį savaitgalį būti paskiepytiems „Vaxzevria“ (buvusi „AstraZeneca“) vakcina. Tikslinių grupių registracija vyksta čia https://vakcina.vilnius.lt/

„Vakcinacijos procesas vyksta labai sklandžiai, ir jau per pirmas valandas pamatėme, kad galime skiepyti dar didesniu tempu – jei tik bus vakcinų ir pakankamai norinčių skiepytis. Ačiū vilniečiams, kurie šį šventinį savaitgalį nusprendė pasiskiepyti ir kviečiu visus likusius suskubti gauti savo skiepą“, – sakė Lina Koriznienė, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorė.

Pasak jos, visi vilniečiai kviečiami bandyti registruotis – kartais pasitaiko atvejų, kai asmenys būna pamiršę savo lėtines ligas.

Ilgajam šventiniam savaitgaliui pasiskiepyti jau registravosi 7900 vilniečių, dar apie 5700 vietų likę.

Primename, kad šiuo metu skiepui „Vaxzevria“ (buvusi „AstraZeneca“) vakcina kviečiami registruotis senjorai (virš 65 m.), su kuriais dar nebuvo susisiekta dėl vakcinų, pilnamečiai abiturientai, mokytojai, dėstytojai ir kiti švietimo sektoriaus darbuotojai, užsienio misijų dalyviai (diplomatai, kariai, aukšto meistriškumo sportininkai, kultūros ir meno sričių dalyviai – visi, kurie dėl savo darbo turės misijas užsienyje) bei sergantieji lėtinėmis ligomis (lėtinėmis širdies, kraujagyslių, plaučių, kepenų ligomis, turintys nutukimą, kai KMI viršija 35, sergantys diabetu ir kiti). Pasitikrinti, ar priklausote vienai iš grupių, galima šiame aprašyme – http://bit.ly/velykuvakcinosgrupes.

Pranešimą paskelbė: Dovilė Ibianskaitė, Vilniaus miesto savivaldybė