Sveikata, grožis

Vilnius kviečia vakcinacijai registruoti darbuotojus, kontaktuojančius su klientais

Vilniaus miesto savivaldybė kviečia įmones pradėti registruoti sąrašus darbuotojų, kurie privalo dirbti kontaktinį darbą ir patenka į Sveikatos apsaugos ministro įsakyme nurodytas prioritetines grupes. Registracija vykdoma čia.

Sąrašų laukiama iš įmonių, kuriose dirba darbuotojai, dirbantys mažmeninės prekybos įmonėse, kontaktuojantys su klientais (kasininkai, salės darbuotojai, apsaugos darbuotojai ir kt.), taip pat darbuotojai, dirbantys maisto tvarkymo subjektuose, išskyrus viešojo maitinimo įstaigas, tiesiogiai susijusias su maisto produktų gaminimu. Įmonių dydis nėra svarbus.

Už šių sąrašų sudarymą atsakingi įmonių vadovai. Sąrašuose turi būti įtraukti ne visi įmonės darbuotojai, o tik tie, kurie atitinka 1.20 prioritetą.

Pateikti ir patikrinti sąrašai bus sukelti į vakcinacijos sistemą, kurioje jau patys darbuotojai galės registruotis ir pasirinkti vakcinos laiką bei lokaciją.

Tikimasi, kad pagal į šią prioritetinę grupę pakliuvusius asmenis būtų galima skiepyti balandžio viduryje–pabaigoje. Visa aktuali informacija: http://vakcina.vilnius.lt/ arba el. paštu vakcina@vilnius.lt

Pranešimą paskelbė: Dovilė Ibianskaitė, Vilniaus miesto savivaldybė