Straipsniai

Apsijuosiu diržu… ir liesėju?

(Monika Drungilaitė) Anglų psichologai neseniai pasiskelbė, atradę laimės formulę. Kaip paaiškėjo, laimė slypi ne piniguose ir ne meilėje. Tyrinėjimų metu Britų mokslininkai apklausė 1000 žmonių nuo 18 metų ir vyresnių. Įdomu tai, jog vyrai ir moterys laimę pasiekia skirtingais kelias ir universalaus recepto čia nėra. Išaiškėjo, kad saulėtas oras, galimybė ilgo buvimo su šeima, o svarbiausia, svorio „numetimas” kardinaliai veikia moterų laimę, tuo tarpu meilės intrigos, seksas, hobis ir mylimų sporto komandų pergalės yra labai svarbūs stipriosios lyties atstovams.” Apklausus eilę moterų Lietuvoje, paaiškėjo, jog laimė ir grakšti figūra mūsų moterims atrodo tiesiogiai susiję dalykai – „numesti keli papildomi kilogramai tikrai turėtų padėti tapti patrauklesne, šaunesne, labiau savimi pasitikinčia, ir be abejo, labiau mylima”. Tad šiandien pakalbėsime apie kilogramus.

Niekas neišdrįs paneigti, jog liesėjimas – procesas ilgas ir reikalaujantis pastangų. Dieta ir atitinkamas fizinis krūvis padaro stebuklus, tačiau sutikite, dažna prakaitavimui sporto salėse nerandame laiko ar pritrūkstame valios. Puldamos į kitą kraštutinumą – apribodamos savo racioną iki minimumo, nuogąstaujame, ar po staigaus svorio netekimo nesubliukš mūsų oda.

Pagalba šiuolaikinei moteriai
Kinų farmacinė korporacijos „Tianši” mokslininkai atėjo šiuolaikinėms moterims į pagalbą – reabilitacinėse gydymo įstaigose naudojamus vibruojančius masažo diržus, skirtus ligonių raumenų tonusui sustiprinti, nepamiršę tradicinės kinų medicinos principų, jie pritaikė liesėti trokštančių moterų poreikiams patenkinti. Rezultatas pranoko lūkesčius – liekninantis diržas PANGAO yra pelnęs jau ne vieną aukštą apdovanojimą tarptautinėse naujųjų technologijų parodose.

Liekninantis diržas PANGAO valdomas mikrokompiuteriu, ir atlieka vibracinio masažo, gydymo šiluma ir gydymo magnetais funkcijas.
Dirže įmontuotos išilgai besidriekiančios šildymo ritės, stambios ir glotniai prisispaudžiančios masažo „pagalvės”, magnetai bei kelios eilės vibruojančių masažinių rutuliukų. Dar vienas iš diržo privalumų – jo matmenys. PANGAO diržu Jūs vienu ypu apsijuosite ir masažuosite visas „problemines” kūno vietas: juosmenį, pilvą ir klubus. Jei turite bėdų su nugara, magnetai ir vibruojantys rutuliukai leis atsigauti ir jai.
Tad apžvelkime visus PANGAO poveikius.

Giluminis šildymas
Šis metodas kosmetiniuose salonuose taikomas kaip atskira celiulito gydymo priemonė.
Šildomasis diržas įkaitina audinius iki 3 cm gylio, pasiekiama 40 laipsnių temperatūra, o kūnas reaguoja pridėdamas dar 2 laipsnius. Šiluma kaitinamose vietose pagreitina medžiagų apykaitą, kad būtų pašalinami riebalai ir sudeginamos riebalinės ląstelės.

Bangų masažas
Ryškaus celiulito atvejais dažniausiai audiniuose susidaro limfos sankaupos. Paprastai šis skystis cirkuliuoja dirbant raumenims. Kai judama nedaug, kraujo apytaka tampa vangi, limfinis skystis greitai sustoja, įklimpsta audinyje ir jis pabrinksta. Šią problemą išspręsti padeda limfos drenažas, kuriuo siekiama, kad limfa vėl pradėtų tekėti, kad būtų išskiriami vanduo ir šlakai, likę nuo medžiagų apykaitos.
Drenuojant rankomis švelniai glostoma ir lengvai sukamaisiais „pumpuojančiais” judesiais masažuojama išilgai limfinių takų limfmazgių kryptimi. Tačiau tokį masažą gali atlikti tik specialų diplomą turinti kosmetologė.
Bangų masažas su diržu PANGAO veikia limfos drenažo principu, tik atliekamas ne rankomis, o elektra – ji sukelia spaudimo bangos. Juosmuo apjuosiamas diržu, masažo „pagalvės” ritmiškai susispaudžia ir vėl atsileidžia. Spaudimo bangos suaktyvina limfos tekėjimą ir pašalina iš audinių vandenį kaip ir rankinio limfos drenažo būdu.

Kinietiškas gydymas magnetu
Diržo viduje esantys magnetukai sukuria galingą magnetinį lauką, kuris padeda sureguliuoti ir sukurti harmoniją tarp teigiamos ir neigiamos energetinių organizmo jėgų, sureguliuoti kraujo mikrocirkuliaciją. Naudojant diržą PANGAO pasiekiama būsena, kuri kinų medicinoje apibūdinama terminu czinlo. (Czinlo reiškia pagrindinių kanalų, kuriais cirkuliuoja gyvybinė jėga, kraujas ir maistingosios medžiagos, leidžiantys žmogaus kūnui funkcionuoti kaip vieningai esybei, gyvybingumą.)

Technologija sudėtinga – naudotis paprasta
Diržas jungiamas į elektros srovės tinklo lizdą (220 V) . Naudojantis valdymo pultu, galima pasirinkti vieną iš keturių režimų ar jais varijuoti:
A: 5 minučių trukmės šildymas ir automatiškas persijungimas 15 minučių spaudimo bangų ir vibruojančio masažo;
B: neapibrėžtos trukmės spaudimo bangos ir vibruojantis masažas;
C: didesnio intensyvumo, neapibrėžtos trukmės spaudimo bangos ir vibruojantis masažas;
D: tik šildymas (rekomenduojamas riebalų deginimui) .

Lietuviška praktika
Lietuvoje šie diržai pasirodė tik nuo šių metų pradžios. Tačiau jau yra nemažai moterų įsigijusių patį diržą ar abonementus procedūroms.
Pasak „Tianši” korporacijos atstovų, efektą pastebėjo visos.