Straipsniai

Camelia – mažų kainų vaistinė

Camelia – tai greitai besiplečiantis vaistinių tinklas, kuris vartotojus džiugina ne tik gausiu produkcijos asortimentu, bet taip pat ir žemomis prekių kainomis. Šio vaistinių tinklo misija – būti atsakingam už sveikesnę kiekvieno žmogaus ateitį, todėl rūpinamasi, kad kiekvienas pirkėjas turėtų galimybę gauti profesionalią konsultaciją ir tinkamų vaistų pasirinkimą. Camelia savo veiklą pradėjo prieš beveik trisdešimt metų: pirmoji šio tinklo vaistinė duris atvėrė 1991 metais, o šiandien vaistinių skaičius viršija 300.

Visuomet rasite ypatingų pasiūlymų

Camelia vaistinės yra įsikūrusios įvairiuose mūsų šalies miestuose, tad kiekvienas vartotojas gali pasirinkti tokią vaistinės vietą, į kurią nuvykti būtų patogiausia. Nesvarbu, kurioje šio vaistinių tinklo parduotuvėje nuspręstumėte apsilankyti, galite būti užtikrinti, kad visuomet rasite tikrai patrauklių nuolaidų, kurios jums padės sutaupyti pinigų. Camelia akcijos yra nuolatos atnaujinamos, taigi, tikrai rasite tokių pasiūlymų, kurie yra aktualiausi būtent jums.

Nuolaidos lojalumo kortelių savininkams

Fizinėse vaistinėse pirkėjai turi galimybę sutaupyti dar daugiau pinigų: jei nuspręsite įsigyti šios vaistinės lojalumo kortelę, galite būti užtikrinti, kad turėsite galimybę pasinaudoti tikrai ypatingais pasiūlymais. Dalis vaistinėje siūlomų nuolaidų yra taikomos tik lojalumo kortelių savininkams, taigi, vertėtų į tai atsižvelgti. Įsigyti lojalumo kortelę galėsite už simbolinę kainą: jums tereikės užpildyti anketos duomenis, ir šį blanką pateikti vaistinės darbuotojui. Išskirtiniais pasiūlymais galėsite mėgautis iš karto, kai tik lojalumo kortelė bus aktyvuota, taigi, tai padės jums sutaupyti pinigų.

Galimybė pirkti nuotoliniu būdu

Šiandien vis daugiau vartotojų nusprendžia rinktis galimybę apsipirkti nuotoliniu būdu, ir toks sprendimas gali iš tiesų puikiai pasiteisinti. Pateikti užsakymą internetu yra labai paprasta, o tuomet, jei nuspręsite rinktis prekių atsiėmimą vaistinėje, tai jums nekainuos papildomai. Džiugina tai, kad pirkti internetu visuomet yra pigiau: čia pateiktos kainos yra galutinės, taigi, apsipirkti mažesne kaina galėsite ir neturėdami lojalumo kortelės.  Nusprendus pasirinkti prekių įsigijimą internetu galima išvengti ilgo laukimo vaistinių eilėse, todėl tokia galimybė gali padėti sutaupyti laiko.

Receptinių vaistų įsigijimas

Camelia vaistinėse taip pat galite įsigyti įvairių receptinių vaistų, tačiau vertėtų nepamiršti, kad jų įsigijimui yra būtinas galiojantis receptas. Jei nesate užtikrinti, kad jums reikalingus vaistus tikrai rasite konkrečioje Camelia vaistinėje, juos galite užsisakyti telefonu: užsakyti vaistai bus nemokamai pristatyti į tam tikrą jūsų pasirinktą Camelia vaistinę.

Pasidomėkite galiojančiomis nuolaidomis

Camelia vaistinė nuolatos atnaujina ypatingus pasiūlymus, todėl visada verta pasidomėti, kokios nuolaidos yra aktualios šiandien. Specialų akcijų leidinį galite peržiūrėti tiesiog internetinėje erdvėje, ir tam jums tikrai neteks paskirti pernelyg daug laiko. Jei nesate užtikrinti, ar būtent Camelia gali pasiūlyti pačias geriausias produkcijos kainas, paprasčiausiai galite pasidomėti, ką siūlo kitos mūsų šalies vaistinės, ir tai jums tikrai padės sutaupyti.