Sveikata, grožis

Garsus makiažo meistras iš Italijos papasakojo, kokio įpročio moterys turėtų atsisakyti

Balandžio 14–16 dienomis LITEXPO vyksiančioje didžiausioje Baltijos šalyse tarptautinėje grožio industrijos parodoje „Pelenė 2023“ dalyvausiantis „Nouba“ makiažo meistras ir turinio kūrėjas Emanuele Petrini sako, kad, palyginti su praėjusiais metais, šiemet pastebimos kelios naujos makiažo tendencijos, į kurias moterys turėtų atkreipti dėmesį.

„Kalbant apie šio pavasario tendencijas, galima išskirti kelis dalykus. Visų pirma tai, kad derėtų naudoti mažiau makiažo bazės tam, jog būtų sukurtas kuo natūralesnis pagrindas, kuris būtų gerokai matiškesnis nei praėjusiais metais buvęs populiarus blizgus“, – sakė E. Petrini.

Jo tvirtinimu, šį pavasarį makiažo meistrai akių šešėliams rekomenduoja rinktis pastelines spalvas. Pavyzdžiui, alyvinę, mėlyną arba ochros. O tvarkant antakius madinga sukurti jų tankumo įspūdį.

Be to, E. Petrini šį pavasarį rekomenduoja lūpų kontūrus išryškinti lūpų pieštuku, o lūpų vidurį pabrėžti blizgiu ir taip joms suteikti papildomo putlumo.

„Atėjus vasarai patarčiau vengti sunkių pagrindų ir maskuoklių, naudoti gerą antakių gelį ir vandeniui atsparų blakstienų tušą. Pagrindinė šiltojo metų laiko tendencija – naktinį makiažą pabrėžti akių pieštuku sukuriamu sparno formos kontūru“, – vardijo meistras.

Anot jo, vasarą taip pat prireiks gero lūpų pieštuko, kad būtų sukuriamas gražus lūpų kontūras, o jų vidurį pakaks patepti aliejumi, kad būtų sudrėkintos ir įgautų švytėjimo bei atrodytų didesnės.

Pagrindine makiažo klaida, kurios primygtinai rekomenduojama šį sezoną vengti, E. Petrini įvardijo netinkamą ir iš mados išėjusį antakių storinimą.

„Nebereikia labai storų ir tamsių antakių piešimo, tai – sena tendencija, bet žmonės vis dar tai daro, nors šis elementas keičia bendrą makiažo vaizdą ir viską tik pablogina“, – tvirtino makiažo meistras iš Italijos.

Daugiau makiažo ir kitų su grožio bei stiliaus kūrimu susijusių tendencijų bus galima sužinoti jau greitai įvyksiančioje parodoje „Pelenė 2023“, kuri lankytojams duris atvers jau balandžio 14 d. ir vyks visą savaitgalį.

Parodos organizatorių teigimu, „Pelenė 2023“ bus ypatinga ne tik todėl, kad vyks jau 30-ąjį kartą, bet ir dėl renginių gausos.

Norintieji daugiau sužinoti apie makiažo ir kosmetikos tendencijas, turės galimybę stebėti parodos metu vyksiantį XIII atvirąjį Lietuvos kosmetikų ir kosmetologų konkursą bei dalyvauti diskusijoje „Kosmetologijos perspektyvos Lietuvoje 2023“.

Parodoje lankytojų ir dalyvių taip pat lauks nemažai meno. Vyks performansų kūrėjos Monikos Dirsytės ekstremalus pasirodymas „Balansuoti grožį“, truksiantis net 8 val., ir fotografo Jono Staselio paroda „Kaukių balius“.

Pranešimą paskelbė: Eglė Gudauskienė, Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO