Straipsniai

Ką reikia žinoti apie angaro statybos procesą?

Angaro statybos procesas yra labai svarbus darbas, kadangi jis reikalauja daug atidumo ir kruopštumo. Praleidus tam tikras projekto dalis, angaras gali neatlaikyti, tad tikslus jo suprojektavimas ir pastatymas yra labai svarbus.

Angaro statybos procesas prasideda nuo kelių stadijų. Viena iš jų tai pagrindo paruošimas. Yra labai svarbu ant kokio pagrindo statomas angaras. Geriausiai tai kieto pagrindo paruošimas, tačiau pagrindo pasirinkimas taip pat priklauso ir nuo jūsų norimo darbų vykdymo. Jei tai  gyvulių laikymas, galbūt norėsite, kad jūsų angare būtų smėlis ar žvyras, o patį konstrukcijos pagrindą sudarys tuomet tik pastoliai.

Kitas aspektas yra angaro konstrukcijos statyba. Angaro konstrukcija statoma pagal projektą, tai sudaro viso angaro esmę. Ji tuo pačiu yra svarbiausia angaro statybos dalis, kadangi praleidus tam tikrą konstrukcijos dalį, ar jos gerai nepritvirtinus, gali nutikti nelaimė ir angaras neišsilaikys stabiliai. Kitas žingsnis yra konstrukcijos apdengimas. Tai vaizdinė medžiaga, kuri plika akimi yra matoma ir sudaro visą angaro estetiką.

Jei jums reikia atidaryti visą angaro plotį, jums reikės atraminio stovo. Atraminis atramas leidžia išplėsti angaro duris už angaro pločio. Jei jums nereikia viso angaro pločio, galite stumdyti duris į kraštus arba iš vienos pusės, arba padalinti į abi vietas. Pavyzdžiui, jei statote 30 metrų angarą, bet jums reikia tik 24 metrų angarų, tuomet duris galite nustumti į vieną angaro pusę. Nereikia atramos. Pagrindiniai stumdomų angaro durų privalumai yra jų ekonomiškumas. Juos paprasta naudoti ir dažnai pigiau statyti bei montuoti. Tačiau, jei jūsų erdvė ribota, galite įdiegti kai kuriuos iš kitų pasirinktų dizainų. Daugiau informacijos rasite internete.