Medicina, farmacija

„Magnum Group“ siunčia į Ukrainą vieno milijono eurų vertės pirmosios pagalbos reikmenų

MM grupės įmonės Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Suomijoje remia Ukrainą gyvybiškai svarbiomis pirmosios pagalbos reikmenimis ir vaistais, kurių vertė siekia milijoną eurų.

Rusijos okupacinėms pajėgoms atakuojant ligonines Ukrainoje, o mūšių zonose labai trūkstant gyvybę gelbstinčių pirmosios pagalbos priemonių, „MM Group“ sudarinėja sąrašą šiuo metu Ukrainoje reikalingiausių medicinos priemonių, kurios bendradarbiaujant su Estijos užsienio reikalų ministerija, bus pristatytos į Ukrainą.

Pasak įmonės savininko Marguso Linnamäe, Ukrainai labiausiai reikia ginklų ir amunicijos, kurią gali ir turi pasiūlyti tiek Estija, tiek kitos šalys. Tuo metu mažiausia, ką privatus sektorius gali duoti Ukrainai – tai gyvybę gelbstinti medicinos įranga ir priemonės. „Už Estijos, Latvijos ir Lietuvos laisvę šiandien kovojama Kijevo priemiesčiuose“, – sakė Linnamäe, raginantis visus Baltijos šalių verslininkus padėti Ukrainai. Pasak jo, dabar kritinis dalykas yra pagalbos pristatymo greitis.

Pagalbos paketą komplektuoja „Magnum“ grupei priklausančios įmonės Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Suomijoje. Tarp rėmėjų – grupei priklausanti „Semetron AS“ ir „Apotheka“ franšizė. Vaistų pristatymas koordinuojamas su Estijos ir kitų Baltijos šalių vaistų tarnybomis.

Magnum AS yra didžiausia įmonė Baltijos šalyse, vykdanti prekybą vaistais ir medicinos reikmenimis.

Papildoma informacija:

Ahti Kallikorm

Magnum AS valdybos pirmininkas

ahti.kallikorm@magnum.ee

Pranešimą paskelbė: Ieva Šimkūnaitė-Jansonienė, KPMS ir partneriai