Medicina, farmacija

Pasveikinti šiais metais ligoninėje pradėję dirbti gydytojai

Respublikinės Šiaulių ligoninės darbuotojų gamybinio pasitarimo, surengto Didžiojoje konferencijų salėje, metu, pasveikinti visi 54 gydytojai, darbą ligoninėje pradėję šiais metais. Tai – ne tik jaunieji gydytojai, šiais metais baigę medicinos studijas. Neretas į ligoninę atvyko iš kitos gydymo įstaigos, jau įgijęs patirties. Respublikinės Šiaulių ligoninės direktorius Mindaugas Pauliukas ir laikinai einanti direktoriaus pavaduotojos medicinai pareigas gydytoja anesteziologė reanimatologė Rasa Bracaitė džiaugėsi sparčiai padidėjusiu kolektyvu, sveikino gydytojus, dėkojo jiems už teisingą ir labai reikalingą ligoninei pasirinkimą, dovanojo po rožės žiedą ir linkėjo sėkmės nelengvame darbe. Dar šeši gydytojai planuoja įsidarbinti ligoninėje ir dar šiais metais papildys gydytojų gretas.

Į Širdies ir kraujagyslių centrą atvyko dirbti prof. gydytoja kardiologė Jelena Čelutkienė, kuriai patikėta laikinai eiti Širdies ir kraujagyslių centro vadovo pareigas. Taip pat įsidarbino gydytoja kardiologė Gabrielė Rudokaitė, gydytojas kardiologas Remigijus Vaičiulis, intervencinė kardiologė Aušra Dambrauskaitė, gydytojas radiologas Givi Lengvenis.
Į Diagnostikos centro Radiologijos skyrių atvyko dirbti gydytojai radiologai Akvilė Tarasevičienė, Rytis Tarasevičius, Matas Juškevičius, Tomas Lobinas, Tadas Jurgelėnas.Į šio centro Echoskopijų skyrių atvyko dirbti gydytojai echoskopuotojai Arūnas Matulevičius, Iryna Dovbush, ir Oksana Sodomora.
Rimvydas Balandžiūnas, gydytojas neurochirurgas – pradėjo karjerą Neurochirurgijos skyriuje.
Į Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos centrą atvyko dirbti gydytojai anesteziolkogai reanimatologai Viktorija Micpovilytė, Domas Kondrotas, Raimonda Žiogaitė, Istigečev Sergej.
Į Moters ir vaiko klinikos Vaikų chirurgijos, ortopedijos ir traumatologijos centrą nuo rudens atvyko dirbti gydytojas vaikų chirurgas Benediktas Jonuška ir Aivaras Škudas, gydytojas ortopedas traumatologas. Aliona Baublienė, vaikų ligų gydytoja, įsidarbino Vaikų ligų skyriuje. Ineta Dulinskienė, vaikų ligų gydytoja, Vaikų skubiosios medicinos pagalbos ir intensyvios terapijos centre.

Naujais specialistais pasipildė ir Akių ligų skyrius. Nuo birželio 1-osios dienos jame įsidarbino Živilė Vieversytė, gydytoja oftalmologė, o nuo rudens Dovydas Gasiūnas, gydytojas oftalmologas.
Atsinaujino ir Chirurgijos klinikos specialistų komanda. Į Urologijos skyrių atvyko dirbti du jauni specialistai: Egidijus Vaitiekūnas, gydytojas urologas, ir Giedrius Juodelis, gydytojas urologas. Jonas Jurėnas, gydytojas otorinolaringologas, įsidarbino į Ausų, nosies, gerklės ligų skyriuje. Edgaras Žarskis, abdominalinės chirurgijos gydytojas, pradėjo darbą Chirurgijos skyriuje, kuriame pradėjo dirbti ir kolega Lukas Dambrauskas, gydytojas chirurgas. Kolektyvą papildė ir du kraujagyslių chirurgai: Chamsin Mohamad ir Augustinas Pokštas.
Moters ir vaiko klinikos Akušerijos skyriuje pradėjo darbą gydytoja akušerė ginekologė Rasa Ivanovienė, kuria jau patikėtos Akušerijos skyriaus vedėjos pareigos. Taip pat pradėjo darbą Agnė Gendvilaitė, gydytoja akušerė ginekologė. O Andrius Lukošius, gydytojas akušeris ginekologas, pradėjo dirbti Ginekologijos skyriuje.
Gydytojas nefrologas, Marius Bardauskas, nuo rugsėjo 1-osios dienos pradėjo dirbti Nefrologijos-toksikologijos skyriuje.
Birutė Norbutaitė, gydytoja psichiatrė, papildė Psichiatrijos klinikos Ūmių būsenų skyriaus medikų gretas.
Anna Pieschanska, infekcijų kontrolės gydytoja, įsidarbino į Infekcijų kontrolės skyrių.

Justina Daveckaitė gydytoja, gastroenterologė, atvyko į Gastroenterologijos-endokrinologijos skyrių.
Į Onkologijos kliniką atvyko dirbti Romas Skomskis, gydytojas onkologas radioterapeutas ir Tadas Stankevičius, gydytojas onkologas radioterapeutas.
Bene didžiausios jaunųjų medikų paspirties sulaukė Skubiosios medicinos pagalbos skyrius. Čia įsidarbino medicinos gydytojai Algirdas Rėkus, Karolis Kilčauskas, Ugnė Valančiūtė, Gediminas Jašinas, Žemyna Jašinė, Gintarė Firantaitė, Martynas Zaremba, Andrius Martišius, Akvilė Gaupšaitė, , Matas Pažusis, Gerardas Sokolovas, bei skubiosios medicinos gydytojai Martynas Banys ir Adomas Bajelis. Šiame skyriuje pradėjo dirbti ir Kornelija Vitkūnaitė, gydytoja chirurgė.

Nuotr.

Respublikinės Šiaulių ligoninės vadovai Rasa Bracaitėį ir Mindaugas Pauliukas pasveikino Diagnostikos centro Echoskopijų skyriuje dirbančia gydytojas echoskopuotojas iš Ukrainos Iryną Dovbush ir Oksaną Sodomorą.

Zitos Katkienės nuotr.

Pranešimą paskelbė: Zita Katkienė, Respublikinė Šiaulių ligoninė, VšĮ