Sveikata, grožis

Presoterapija – atsipalaidavimui ir gražesnei kūno išvaizdai

Ar žinojote, kad limfodrenažo procedūras galite sėkmingai atlikti ne tik sveikatingumo įstaigose, bet ir namuose? Tam tereikia turėti tinkamas priemones ir susipažinti su jų veikimo principu. Namų naudojimui tinkamos presoterapijos priemonės ne tik leis sutaupyti procedūroms, atliekamoms už namų ribų, bet ir suteiks galimybę išgauti puikius rezultatus. 

Presoterapija – kas tai?

Presoterapija – tai limfodrenažinė procedūra, kuri išjudina kūno limfą, valo limfinius takus, iš organizmo šalina toksinus bei dailina kūno formas. Viskas, ką jums tereikia turėti, norint atlikti tokio tipo masažą namuose – specialų presoterapijos rinkinį. Jį sudaro specialios rankovės kojoms, rankoms, pilvo ar viso kūno sričiai bei valdymo blokas, kurį įjungus į elektros tinklą ir įsimovus į rankovę, ritmiškai kinta juntamas slėgis. Jeigu neturite laiko sportuoti sporto salėje, tačiau turite didelį norą sumažinti kūno apimtis, suderinus mitybą bei presoterapiją, galite pasiekti akivaizdžiai efektyvių rezultatų. 

Didelio našumo dėka limfodrenažinis masažas suteikia puikius rezultatus tiek namuose, tiek renkantis procedūrą SPA salonuose, sanatorijose. Įvairių tipų naujoviški presoterapijos – limfodrenažų sistemos rinkiniai yra parduodami Biomed.lt bei priskiriami medicininių prietaisų kategorijai. 

Kas gali naudotis limfodrenažiniu  masažu?

Presoterapija gali būti atliekama profilaktiškai, siekiant pašalinti juntamą nuovargį, norint pailsėti, atsipalaiduoti, sumažinti kūno apimtis. Tačiau limfodrenažai taip pat yra ypač efektyvūs gydant celiulitą,  sunkumą kojose, artritą, hematomas, antsvorį. Tai – saugi ir nemalonių pojūčių nesukelianti procedūra. Pastebima, kad po procedūros žmonės jaučiasi žvalesni, geresnės nuotaikos, akivaizdžiai pastebi nykstančius kūno centimetrus bei papildomus kilogramus. 

Presoterapijos procedūra namuose suteikia galimybę mėgautis poilsiu ir gerais rezultatais jums patogiu metu neišeinant iš namų, o kompaktiška masažo sistemos komplektacija neužims ypač daug papildomos erdvės jūsų namuose.

Pranešimą paskelbė: Ona Šablauskaitė, UAB Market Rats