Straipsniai

Šiuolaikinė medicina – kokios procedūros labiausiai palengvina mūsų gyvenimus?

Žvelgiant į praeitį galima drąsiai teigti, kad šiuolaikinis gyvenimas tampa vis lengvesnis. Sparčiai tobulėjančios technologijos bei geresnė sveikatos priežiūra žmonėms suteikia tokias galimybes, apie kurias dar prieš dešimtmetį nė nebūtume pagalvoję. O ypatingai sparčiu žingsniu žengia estetinė medicina, kurios dėka šiais laikais galima išspręsti ne tik su grožiu, bet ir su sveikata bei saviverte susijusias problemas.

Kokios estetinės procedūros išties daro gyvenimą lengvesnį bei paprastesnį? Kokiomis procedūromis verta pasinaudoti, kad ne tik atrodytumėte bei jaustumėtės geriau, bet ir apsisaugotumėte nuo sveikatai pavojingų ligų? Verta sužinoti visiems, kas puoselėja savo grožį, rūpinasi sveikata ir gera savijauta.

Plaukų šalinimas lazeriu keičia ne tik kūną, bet ir mintis

Plaukelių šalinimas nuo kūno prasidėjo dar akmens amžiuje. Istoriniai šaltiniai teigia, kad akmens amžiuje plaukus nuo kūno šalinosi vyrai į pagalbą pasitelkdami aštrius akmenis. Moterys plaukelių šalinimo procedūromis užsiėmė jau Senovės Egipte ir Romos imperijoje, o Europoje šalinti kūno plaukus tapo įprasta viduramžiais. Žinoma, ankstesnės plaukelių šalinimo procedūros buvo kur kas sudėtingesnės ir pareikalaudavo nemažai išmonės bei sukeldavo nemažai nemalonių pojūčių. Tačiau daug kas pasiryždavo kęsti diskomfortą ir skausmą, nes lygus, plaukelių neturintis kūnas visais laikais buvo laikomas ne tik svarbia grožio, bet ir higienos dalimi.

Galime pasidžiaugi, jog šiais laikais tam, kad turėtume glotnią, lygią ir švelnią kūno odą nereikia naudoti nei aštrių akmenų nei namuose gaminto bičių vaško tepalo. Šiuolaikinė estetinė medicina ištobulėjo taip, jog kūno plaukus pašalina lazeriu, tad užmiršti kūno plaukuotumo problemas galima visam laikui. Plaukų šalinimas lazeriu ne tik gerokai palengvina gyvenimą, bet ir suteikia daugiau pasitikėjimo savimi bei savo kūnu. Lazerio pagalba galima pašalinti nepageidaujamus plaukus nuo veido, kojų, smakro, nugaros, rankų, pažastų, bikinio zonos. Atlikus šią procedūrą dingsta visi kompleksai susiję su kūno plaukuotumu, įaugusiais plaukeliais, išbėrimais ar pūlinukais. Be to, plaukų šalinimas lazeriu pakeičia ir palengvina kasdieninę rutiną – nebereikia gaišti laiko šalinant nepageidaujamus plaukelius, tad dienotvarkė tampa kur kas laisvesnė.

Asociatyvi pexels.com nuotrauka

Lazerinė akių korekcija – ryškesnis pasaulis be akinių

Regėjimo problemos yra tai, su kuo žmonės susidurdavo visais laikais. Tačiau jei anksčiau padėti matyti geriau galėdavo tik akiniai, tai šiuo metu džiaugtis geru regėjimu yra kur kas paprasčiau bei patogiau. Šiuolaikinė medicina ištobulėjo tiek, jog daugelį akis kamuojančių problemų gali išspręsti lazerio pagalba. Lazerinė akių korekcija – efektyvi pagalba tiems žmonėms, kurie nori mėgautis ryškesniu vaizdu be akinių ar kontaktinių lęšių. Reikia pastebėti, kad lazerinė akių korekcija gydo itin dažnai sutinkamas akių ligas – trumparegystę, toliaregystę, astigmatizmą. Todėl tie, kurie turi šiuos regėjimo sutrikimus gali gerokai palengvinti savo gyvenimą ir pasinaudoti lazerinės akių korekcijos suteikiamais privalumais:

· Atlikus lazerinę akių korekciją daugiau nebereikės nešioti nei akinių, nei kontaktinių lęšių, kas padeda sutaupyti ir laiko, ir pinigų.

· Lazerinė akių korekcija apsaugo akis nuo galimų pavojų, kuriuos sukelia kontaktiniai lęšiai, tokių kaip akių infekcijos, opos, įbrėžimai.

· Išgydžius akis lazerio pagalba galima be papildomų rūpesčių užsiimti kasdienine veikla, nesiskundžiant prastu regėjimu – sportuoti, dirbti, aktyviai leisti laiką.

Svarbiausia yra tai, jog lazerinė akių korekcija – greitai ir neskausmingai atliekama procedūra, kuri nereikalauja ypatingo pasiruošimo. Būtina tik konsultacija su akių gydytoju ir noras gyventi lengviau bei pasaulį matyti ryškiau.

Apgamų šalinimas lazeriu apsaugo nuo pavojingos ligos

Daugelis atliktų tyrimų rodo, jog žmonių gyvenimo trukmė ilgėja, mažėja mirtingumas nuo gyvybei pavojingų ligų. Dalį šių nuopelnų galima priskirti šiuolaikinei medicinai, kurios dėka laiku atrandamos įvairios ligos ir paskiriamas efektyvus gydymas, tad dėl to gyvenimas tampa ne tik ilgesnis, bet ir paprastesnis.

Įvairias sveikatos bėdas padeda išspręsti ir šiuolaikinė estetinė medicina. Šiuo metu apgamų šalinimas lazeriu yra viena veiksmingiausių procedūrų, apsauganti nuo gyvybei pavojingos ligos – melanomos. Melanoma – rimčiausias odos vėžio tipas, išsivystantis ląstelėse, kurios gamina melaniną – pigmentą, suteikiantį odai spalvą. Svarbu žinoti, kad melanoma gali išsivystyti, kaip naujas apgamas, tačiau taip pat gali supiktybėti jau turimi apgamai. Kokius apgamus reikėtų pašalinti, siekiant apsisaugoti nuo melanomos?

· Iškilusius virš odos, kurie nuolat kliūna ir sukelia diskomfortą.

· Esančius dažnai saulės veikiamose kūno vietose – ant kojų, rankų, nugaros, veido.

· Apgamus, kurie yra didesni nei 6 mm.

· Netipiškus, estetiškai nepatrauklius apgamus.

Verta atkreipti dėmesį į tai, kad apgamų šalinimas lazeriu ne tik užkerta kelią melanomos išsivystymui, bet ir prisideda prie geresnės gyvenimo kokybės. Atlikus šią procedūrą galima pamiršti apie nuolat traumuojamus ar neestetiškai atrodančius apgamus, kas leidžia labiau pasitikėti savo kūnu.

Asociatyvi pexels.com nuotrauka

Randų šalinimas lazeriu gydo ir kūną, ir sielą

Randai – odos sužalojimo ar traumos rezultatas. Jei kažkada buvo sakoma, kad randai žmogų puošia, tai šiuo metu su šia nuomone nesutiktų daugelis vienokius ar kitokius randus turinčių žmonių. Reikia atkreipti dėmesį į tai, kad įvairaus pobūdžio randai neretai sukelia tiek fizinį diskomfortą, tiek psichologinių problemų:

· Gilūs, po traumų atsiradę randai trukdo judėti, ypatingai judėjimo problemos pasireiškia tuomet, kai randas yra virš sąnario arba labai įtemptas.

· Dažnu atveju randai būna skausmingi, ilgai negyjantys.

· Nepatraukli rando išvaizda slopina pasitikėjimą savimi, ypatingai neigiamą poveikį savivertei daro aknės palikti randai ant veido.

Tačiau galime pasidžiaugti, kad gyvename tokiais laikais, kai visos šios randų sukeliamos problemos yra išsprendžiamos. Randų šalinimas lazeriu – estetinės medicinos procedūra, prieinama kiekvienam, turinčiam įvairaus pobūdžio randų. Verta pastebėti, kad lazerinis randų gydymas negali visiškai pašalinti rando, bet po tokio gydymo randai tampa beveik nepastebimi, minkštesni ir kelia mažiau diskomforto. Be to, randų šalinimas lazeriu gydo ne tik kūną, bet ir sielą, nes padeda išspręsti daugelį psichologinių problemų, susijusių su nepasitenkinimu savo išvaizda.

Pasinaudokite galimybėmis gyventi lengviau

Gyvenimas duotas tik vienas, tad jis tikrai neturi būti sunkus. Šiuolaikinė medicina nuolat žengia į priekį ir suteikia mums visas galimybes gyventi lengviau. Svarbu šiomis galimybėmis pasinaudoti, priimti naujoves ir susikurti sau patogesnį bei paprastesnį gyvenimą. Rūpinkitės savo grožiu, fizine ir psichologine sveikata, nes tai – lengvesnio gyvenimo pagrindas.