Sveikata, grožis

Kokie yra populiariausi sužadėtuvių žiedo stiliai?

Nors sužadėtuvių žiedų stilių yra įvairių, dauguma jų priskiriami vienai iš kelių pagrindinių kategorijų. Tai klasikinis ir modernus stiliai, taip pat apvalūs, princesės ir ovalūs žiedai. Šiame straipsnyje apžvelgsime įvairius sužadėtuvių žiedų stilius, kad galėtumėte priimti pagrįstą sprendimą. Niekada nevėlu pradėti planuoti savo bendrą ateitį!

Klasikiniai sužadėtuvių žiedų stiliai

Nors sužadėtuvių žiedai iš paprastos juostelės, nešiojamos ant piršto, virto labiau vestuviniam žiedui tinkančiu žiedu, jie vis dar dažnai vadinami „pusmėnulio” arba „pusmėnulio formos” žiedais. Stiliaus požiūriu šie žiedai yra klasikiniai, nes dešimtmečius išliko palyginti nepakitę, o dauguma sužadėtuvių žiedų ir šiandien priskiriami šiai kategorijai. Labiausiai paplitęs klasikinis sužadėtuvių žiedų stilius yra pagalvėlės formos sužadėtuvių žiedas. Tai apvalus arba ovalus sužadėtuvių žiedas su stačiakampiu viduryje. Kartais ši dalis dekoruojama, kad būtų sukurtas raštas, o kartais ji poliruojama, kad derėtų prie žiedo apvado apdailos. Geriausiai žinomi pagalvėlės formos sužadėtuvių žiedai yra princesės formos sužadėtuvių žiedai.

Šiuolaikiniai sužadėtuvių žiedų stiliai

Yra keletas skirtingų šiuolaikinių sužadėtuvių žiedų stilių. Galite rinktis stilių su šoniniu arba centriniu deimantu, taip pat stilių, kuriame yra apvadas su deimantu arba briliantinio šlifavimo deimantas. Šoniniai žiedai su deimantais yra ypač populiarūs tarp šiuolaikinių porų, o žiedai su dviem eilutėmis ir apvalūs žiedai su briliantais taip pat populiarūs tarp žmonių, kurie nenori paprastų ir klasikinių žiedų. Kalbant apie šiuolaikinius sužadėtuvių žiedų stilius, turite daugybę pasirinkimų. Tiesą sakant, yra daug sužadėtuvių žiedų, kurie neatitinka nė vieno šiame sąraše pateikto sužadėtuvių žiedų stiliaus!

Kokios yra populiariausios deimantų formos?

Apvalūs sužadėtuvių žiedai yra populiariausias sužadėtuvių žiedų stilius, po jo seka princesės ir ovalaus pjūvio sužadėtuvių žiedai. Pagrindinė to priežastis yra ta, kad abu šie žiedų stiliai yra gana paprasti ir tikrai patiks Jūsų išrinktajai. Princesės pjūvio sužadėtuvių žiedai yra bene elegantiškiausi iš visų sužadėtuvių žiedų stilių. Todėl nenuostabu, kad jie taip pat yra vienas populiariausių sužadėtuvių žiedų stilių. Princesės pjūvio sužadėtuvių žiedai gali būti mažesni už sužadėtuvių žiedą. Taip vestuvinis žiedas bus kasdienis, o sužadėtuvių žiedas bus skirtas ypatingoms progoms.

Koks stilius patiks Jūsų sužadėtinei?

Tai pats svarbiausias klausimas iš visų! Tiesa ta, kad sužadėtuvių žiedai yra labai asmeniškas pasirinkimas, todėl Jūs turėsite nuspręsti, kas jai labiausiai patinka. Vis dėlto yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad sužadėtuvių žiedą išsirinkti būtų lengviau. Pažvelkite į jos papuošalų dėžutę. Kokios spalvos metalo papuošalai dominuoja? Ar tai klasikinių formų juvelyriniai dirbiniai, o gal ji mėgsta vintažinius ar modernius papuošalus? Kitas puikus variantas yra paklausinėti jos draugių. Jos tikrai turės idėjų, ar galės paslapčia išsiaiškinti kas Jūsų būsimai sužadėtinei patinka. Ziedelis elektroninė parduotuvė turi platų aukščiausios kokybės sužadėtuvių žiedų pasirinkimą. Ziedelis.lt komanda kviečia nebijoti klausti, prašyti konsultančių patarimų, kurios nuoširdžiai ir profesionaliai patars ir padės išsirinkti tinkamą žiedą. Juk tai pirkinys visam gyvenimui…

Sužadėtuvių žiedai, ko gero, yra svarbiausias papuošalas, kurį mergina labiausiai brangins. Svarbu parinkti tinkamą sužadėtuvių žiedo stilių savo partneriui šiame straipsnyje pateikta informacija padės jums priimti geriausią įmanomą sprendimą. Tikimės, kad straipsnis jums patiko, ir nuoširdžiai viliamės, kad rasite tobulą sužadėtuvių žiedą!

Pranešimą paskelbė: – -, MB Seoreklama