Straipsniai

Pirmasis BDSM žaidimas – ką reikia žinoti?

BDSM tai plačioji disciplinos, dominavimo ir pateikimo bei sadizmo ir mazochizmo sritis. Svarbiausias to veiksnys,  priešingas asmuo su kuriuo įsitraukiate į žaidimą – ir jei jie taip pat nori įsitraukti! Kadangi labiausiai paplitusi problema (būtent todėl daugelis žmonių net nepatinka BDSM žaidimams) yra drąsos ar nepasitikėjimo partneriu stoka, atmetimo baimė dėl pačių fantazijų idėjos. Žaidimo esmė dominavimas ir pasidavimas.

Bet ką jūs iš tikrųjų galite įsivaizduoti apie BDSM?

Paprasčiau tariant, tai yra seksualinės praktikos rinkinys, kuris kartais vaidina labiau psichologinį ir fiziškesnį hierarchinį žaidimą tarp gana dominuojančios, veiksmo instrumentinės dalies ir labiau paklusnios, veiksmo sekimo dalies. Dažnas vaizdas yra tas nuolankusis, kurį kitas asmuo gali „disponuoti“ erdvėje ir laike per tam tikrą rėmą – ar tai būtų protas, kūnas, pinigai, kad ir kas būtų. Svarbu pradėti savo fantazijas, žaisti galvoje ir aptarti juos su savo potencialiu žaidimo partneriu: ar tai būtų vaidmuo su tam tikromis fetišizuotomis profesinėmis grupėmis, tokiomis kaip gydytojas, mokytojas ar leitenantas. Arba apsaugoti kūną taip, kad asmuo turėtų mažiau veiksmų laisvės, ir būtų kito malonės. Tikriausiai daug kas matėte filmą 50 pilkų atspalvių,  tad tikrai lengviau suprasti, kad yra BDSM.

Taigi, kaip pradėti pirmąjį kartą?

Jei jaučiatės saugūs pasikalbėję su savo žaidimo partneriu (bendravimas yra viskas!) Ir turite idėją, kas gali suteikti jums malonumą, ir pirmiausia norite išbandyti keletą dalykų ir situacijų, tada pasiruoškite, kad tikrai turėtumėte laiko įsitraukti į ką nors naujo. Kai kurie praktikuojantys BDSM vadina „kambariu“, kuriame jie eina į gilią erdvę. Erdvė, kurioje vyraus naujos taisyklės ir įstatymai: „Jūs man pasiduodate“ ir atvirkščiai: „Aš tau pasiduodu“. Dabar kyla klausimas, kaip patekti į šią erdvę. Žinoma, su aiškia galva, o gal keliais žodžiais ar fiziniais veiksmais, kurie išryškins naujas taisykles.